BU NASIL DÜNYA:13 YAŞINDAKİ KIZI ÖZ BABASI 2 KEZ HAMİLE BIRAKTI

Sinop’un Durağan ilçesinde, 2 yıl arayla hamile kalan 13 yaşındaki kız çocuğu Ö.N.T.’ye, cinsel saldırıları gerçekleştiren kişinin 50 yaşındaki öz babası Ömer T. olduğu DNA testi ile ortaya çıktı.

ORMESHA: Sinop’a bağlı Durağan ilçesinde yaşayan Ö.N.T., adlı kız çocuğu henüz 11 yaşındayken hamile kalıp, bir kız çocuğu doğurdu. Başlatılan soruşturmada 55 yaşındaki duyma engelli E.T.  suçlu olarak gözaltına alındı. Şüpheli tutuklanırken, bebek ve E.T.’den alınan DNA örnekleri incelemeye alındı. 3 ayın sonunda ise DNA örneklerinin uyuşmadığı, bebeğin babasının E.T. olamayacağı ortaya çıktı. Duyma engelli  şüpheli E.T., tahliye edildi.

Bebeği Samsun Yetiştirme Yurdu’nda koruma altına alınan Ö.N.T.’nin geçtiğimiz aylarda yeniden hamile  kaldığı ortaya çıktı. Şu an 13 yaşında olan çocuk, ifadesinde kendisine cinsel saldırıda bulunan kişiyi tanımadığını söyledi. Çelişkili ifadeler veren Ö.N.T., ailesinden alınarak Samsun Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’na yerleştirildi.

Soruşturmayı genişleten polis ekipleri, şu an 2 yaşında olan ilk bebek ile hamile Ö.N.T.’nin karnındaki bebekten ve öz baba Ömer T.’den DNA örneği aldı. Yapılan DNA incelemesi sonucunda,  2 bebeğin babasının da kız çocuğunun öz babası Ömer T. olduğu ortaya çıktı.

Kızına cinsel saldırıları gerçekleştiren baba Ömer T., gözaltına alındı. Sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede, mahkemece tutuklanan Ömer T., cezaevine koyuldu.

KAYNAK: kamubulteni.com

Yorum Yazın