25.YILDA HER ABONEMİZDEN, YENİ BİR ABONE BEKLİYORUZ

orta kısma konacak fotoğraflar (2) Mesudiye 25 yil25’inci yayın yılına giren Ordu Mesudiye Gazetesi’nde çeyrek yüzyıl abone seferberliği başladı. Gazete yönetimimiz ve okurlarımız, çeyrek yüzyılda abone sayısının 2 katına çıkması için elele vererek bir kampanya başlattı.

Kampanyanın adı, ‘Her Abonemizden Yeni Bir Abone’ yapmasını bekliyoruz.

Seferberlikte sayılabilecek bu kampanya ile her abonemiz, çevresindeki bir arkadaşını, mahallesindeki bir komşusunu, uzaktaki bir akrabasını abone yaparak; Gazetemizin abone sayısının bir anda iki katına çıkmasına destek olacak.

İster Mesudiye’nin bir köyünde, ister Ordu’nun bir ilçesinde, ister Karadeniz ve Türkiye’nin herhangi bir ilinde ya da yurt dışındaki herhangi bir ülkede yaşıyor olun, bu abone seferberliğine sizin de katılmanızı ve destek olmanızı bekliyoruz.

Böylece “Her Abonemiz” kendisi dışında “Yeni Bir Abone” yaparak, 25 yıldır Ordu ve Mesudiyeliler’in sesini dünyanın her yerinde duyuran,  Ordu ve ilçelerinin, Mesudiye ve köylerinin sorunlarını dile getiren, kültürünü, adetlerini, gelenek göreneklerini yaşatmak için çaba sarfeden Ordu Mesudiye Gazetesi’ne destek olacak.

Siz de, ‘Memleketimi, Ordu’yu, Mesudiye’yi, köyümü, mahallemi seviyorum’ diyorsanız, bu abone seferberliğine katılın. En az yeni bir abone yapınız.

Aralık ayında başlayan ve 3 ay devam edecek kampanyamız şimdiden ilgi görmeye başladı. Abonelerimiz yeni abone yaptıkları kişilerin isim ve adreslerini Gazetemize bildirmeye başladılar.  Şubat ayı sonuna kadar devam edecek kampanya ile Ordu Mesudiye Gazetesi’nin abone sayısının en az iki katına çıkmasını hedefliyoruz.

25 yıldan beri güçlülerin değil, zayıf ama haklıların yanında yer aldık. Bundan sonra da bu ilkemizin güçlü şekilde devam etmesini istiyorsan, Gazetene sahip çık.

Unutma sevgi sadece sözle olmaz, şimdi bu sevgiyi göstermenin  tam zamanı.

HAYDİ SEN DE ABONE OL. EĞER ABONE İSEN, YENİ BİR ABONE DE SEN YAP!

HEP BİRLİKTE BAŞARALIM. “BİR ELİN NESİ VAR, İKİ ELİN SESİ VAR”

Abone bildirimleri için; Tel: 0216- 322 52 52  Faks: 0216 383 52 52

Yorum Yazın