52 ORDUSPOR 4-2 GALİBİYETLE BAŞLADI

52 Orduspor  3. Lig’in ilk maçında karşılaştığı Kırıkkale Büyük Anadoluspor’u 4- 2 yenerek güzel bir başlangıç yaptı.  Ordu’da karşı karşıya geldi. 52 Orduspor Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, şampiyonluğa giden yoldaki ilk engeli aşan futbolcu ve teknik heyeti tebrik etti.

 

52 Orduspor Başkanı Şükrü Bodur ve Ordu Valisi Tuncay Sonel

ORMESHA: 52 Orduspor FK  sezonun ilk müsabakası için Ordu’da karşı karşıya geldiği Kırıkkale Büyük Anadoluspor’u 4- 2 yenerek iyi bir başlangıç yapmayı başardı.

 

 

 

Başkan Şükrü Bodur yaptığı açıklamada; “2020-2021 Futbol Sezonunun ilk maçını sahamızda Kırıkkale Büyük Anadoluspor’u yenerek  sezona 3 puan ile başlamak istiyorduk. Çok şükür futbolcularımız bizleri ve Ordu şehrini mahcup etmedi.. Bu sezon hedefimiz direkt olarak şampiyonluk ve bunu başarmak adına elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Bilindiği üzere daha önce 24 futbolcuyla sözleşme imzalamıştık ve son olarak Avusturya Ligleri alt yapıda yetişmiş, geçen sezon Nazilli Belediyespor ve Çorum FK’ da forma giymiş, santrafor ‘Volkan Akyıldız’ ile iki yıllık anlaşma imzaladık.
Şu ana kadar anlaşmış olduğumuz futbolcularımızın, sezon başı alacaklarının tamamını ödemiş bulunmaktayız. Yönetim olarak biz gereken her şeyi yaptık. Bundan sonra teknik heyet, futbolcularımız, yöneticilerimiz ve Ordu şehrimiz elele vererek sezon sonunda şampiyonluk kupasını kazanmak ve 2. Lig’e çıkmak istiyoruz. 52 Orduspor’un nihayi hedefi Süper Lig’dir. Ligin ilk maçında bizi yalnız bırakmayan Ordu Valisi Sayın Tuncay Sonel’ e, Altınordu Belediye Başkanı sayın Aşkın Tören’ e,  Ak Parti Ordu İl Başkanı sayın Halit Tomakin’ e ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eder” dedi.

Yorum Yazın