52 ORDUSPOR ADINI BERABERLİĞE YAZDIRDI

Sezona şampiyonluk parolasıyla çok iddialı başlayan 3. Lig 4.Grup ekibi 52Orduspor ilk yarı tamamlanmasına rağmen gol sorununa çözüm bulamayınca, grubun en fazla beraberliğe sahip iki takımından birisi olarak ilk sıralardan geriye düştü.

 

ORMESHA- Doğa Uzunyurt: Sezona kesin şampiyonluk hedefiyle başlayan 3. Lig ekibi 52 Orduspor,  ligin 17 haftası oynanmasına rağmen bir türlü istediğini elde edemedi. 7’nci haftayı üçüncü sırada, 11’inci haftayı beşinci sırada, 17’inci haftayı ise yedinci sırada tamamlayarak, yükseliş değil düşüş yaşıyor.

 

52Orduspor Başkanı Şükrü Bodur; “Bu sezon hedefimiz olan şampiyonluktan vazgeçmedik. Şu an liderin 8 puan altındayız. Ama yaptığımız takviyelerle ikinci yarıda bu durumu değiştirerek, zirveye doğru yükselecek, sonrasında ise liderliği ele geçireceğiz. 9 beraberlik alarak 18 puan kaybetmişiz. Gol sorununu çözmek için teknik heyetimiz çalışıyor. Taraftarlarımız sabretsin. Daha uzun süre ve çok maç var. Orduspor’un yeri 3. Lig olamaz. yeniden Süper Lig’e yükselerek, Avrupa kupalarında mücadele eden bir Orduspor’u oluşturmak için yönetim kurulu olarak tüm çabamızı veriyoruz” diyerek, sezonun sabır gerektiren uzun bir maraton olduğunun unutulmamasını istedi.

 

 

Yorum Yazın