52 ORDUSPOR FK TRANSFERE HIZLI BAŞLADI

52 Orduspor Başkanı Bodur, ” Türkiye’nin her yerinde tarama yaparak, mevkilerinde en iyi olan futbolcuları Orduspor’a kazandıracağız” diyerek, yeni sezonda kesin şampiyonluk için mücadele edeceklerini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Lig’de mücadele eden 52 Orduspor FK,  ligde kalmasının tescil edilmesinden sonra Başkan Şükrü Bodur başkanlığında yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirerek, durum değerlendirmesi ve transfer politikasını görüştü. Başkan Bodur, “Yeni sezonda kesin şampiyonluk için mücadele edeceğiz. Bunun için transferler yapacağız. Türkiye’nin her yerinde tarama yaparak, mevkilerinde en iyi olan futbolcuları Orduspor’a kazandıracağız” diyerek, şampiyonluk hedefini bir kez daha vurguladı.

Orduspor Basın Sözcüsü Coşkun Alp ise yaptığı açıklamada; “52 Orduspor FK  olarak 2020-2021 sezonuna şampiyonluk hedefiyle başlayacağımızı belirtmiştik. Teknik heyetimizin verdiği rapor doğrultusunda, transfer komitesi olarak iç ve dış transferlere başladık. İlk olarak iç transferde görüşme yaptığımız oyuncularımızdan Gürkan Arslan, Erce Güngör, Batuhan Aktaş, Batuhan Bahtiyar,  ve dış transferde yaptığımız çalışmalar sonucunda
Çatalcaspor’dan Hakan Yüce  ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Anlaştığımız her
oyuncuyu spor kamuoyuna sizler aracılığı ile paylaşacağız.” dedi.

Yorum Yazın