AK PARTİ’DE YENİ BAŞKAN AYDIN GÜNDOĞDU

Ordu’nun en eski 3 ilçesinden birisi olan Ak Parti Mesudiye İlçe Kongresi büyük bir heyecana sahip oldu. Kurucu ilçe başkanı ve mevcut ilçe başkanı Mustafa Başarslan’ın aday olmadığı ancak destek verdiği kongrede başkanlığa, 2 dönem Üçyol Belediye Başkanlığı yapan Aydın Gündoğdu seçildi.

 

ORMESHA-Ufuk Yılmaz: Ak Parti Mesudiye İlçe Başkanlığı seçimleri büyük bir heyecana sebep oldu. Ak Parti Ordu Milletvekilleri Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, İl Başkanı Halit Tomakin, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ile birlikte çok sayıda il yönetim kurulu üyesi,

 

 

Mesudiye eski ile başkanları, meclis üyeleri, parti delegeleri ve partili vatandaşların katıldığı kongrede mevcut başkan Mustafa Başarslan aday olmazken, 2 dönem Üçyol Belediye başkanlığı yapmış olan Aydın Gündoğdu yeni başkan seçilerek, mührü devraldı.

 

 

Yeni Başkan Aydın Gündoğdu yaptığı konuşmada teşkilatımızın, milletvekillerimizin, ilçe teşkilatımızın, ve partililerimizin gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyorum. Onların güvenini boşa çıkarmamak için daha çok çalışacak ve partimizi daha da büyüteceğiz. Bana ve yönetim kurulu arkadaşlarıma güvenen herkesten Allah razı olsun.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni yönetimde Mustafa Yılmaz, Mahmut Şahin, Birol Yılmaz, Mehmet Ali Boyraz, Emrah Tuncer, Musa Furkan Başarslan’ın da aralarında bulunduğu 15 kişi yer aldı.

 

Yorum Yazın