ALPARSLAN ÇALIŞKAN MHP’DEN İSTİFA ETTİ, BAĞIMSIZ ADAY OLDU

MHP Ulubey Belediye Başkan adayı Alparslan Çalışkan, “Cumhur İttifakı” kapsamında MHP’nin Ulubey’de aday çıkarmama kararı almasının ardından, partisinden istifa ederek bağımsız aday oldu.

ORMESHA: Ulubey Bağımsız Belediye Başkan Adayı Alparslan Çalışkan, konuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak; “Değerli Ulubeyli hemşehrilerim; Ulubey Belediyesi Başkan adaylığım ile ilgili gerekli açıklamayı zamanı gelince yapacağımı söylemiştim. Siyasi nezaket gereği Cumhurbaşkanımızın resmî açıklama yapmasını bekledim. Şu an itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden istifa ederek Ulubey Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan adaylığımı açıklıyorum.

Kapalı kapılar ardında adamın adamını arayarak değil sizlerin gönlünde yer bulduğuma inanarak bu yolculuğuma devam ediyorum. Siyasi hayatımın ilk konuşmasında ifade ettiğim gibi kendimi önce Allah’a sonra siz değerli Ulubeyli hemşehrilerime emanet ediyorum. Yüce Mevla hakkımızda hayırlı olanı nasip eylesin. 1 Nisan 2019 sabahı Ulubey yeni bir umutla uyanacak ve inanıyorum ki, Bu sefer Ulubey kazanacak.”  dedi.

KAYNAK: ORDU HAYAT GAZETESİ

Yorum Yazın