BAŞKAN TEKİNTAŞ’TAN,UZUNYURT’A İDDİALI AÇIKLAMA:”ALTINORDU KARADENİZ’İN VİTRİNİ HALİNE GELİYOR”

200 bini aşkın nüfusuyla Ordu’nun en büyük ilçesi olan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı belediye başkanı seçilmesinin üçüncü yıl dönümünde makamında ziyaret ederek, Ordu ve Altınordu ile ilgili merak edilen soruları kendisine yönelttik. Başkan Tekintaş, seçildiği ilk gün açıkladığı; ”Altınordu Karadeniz’in vitrini olacak” sözünü adım adım yerine getirdiğini belirterek; “Ordu’nun büyükşehir olmasında, en büyük desteği veren Mesudiyeliler’in katkısını asla unutmayacağız” dedi. Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt’un, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile yaptığı söyleşiyle başbaşa bırakıyoruz.

Sayın Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Başkan adaylığınız  döneminde ve başkan seçilmenizden hemen sonra açıkladığınız vaadleri, verdiğiniz sözleri yerine getirebildiniz mi?

Engin Tekintaş: Ben, buna hiç duraksamaksızın evet diyebilirim. Önemli olan vatandaşımızın nasıl gördüğüdür. Altınordu’da yaşayan taraflı tarafsız herkes, çok büyük bir değişim olduğunu görüyor ve bunu ifade etmekten de kaçınmıyor. Yapılanları tek tek saymayacağım. Sadece şuna bakılması yeterli bir cevap olacaktır. Üç yıl önce Belediye Başkanlığı ve Yerel Yönetimler Seçimleri’nden önce Altınordu’yu görmüş, ama aradan geçen üç yıl içinde Ordu’dan uzak kalmış hemşerilerimiz ve başka yörelere mensup ziyaretçilerimiz; şimdi Altınordu’ya geldiklerinde inanılmaz bir değişim ve güzellikle karşılaştıklarını bir soru sorulmasına gerek kalmaksızın kendileri ifade ediyorlar.

SÖYLEŞİNİN TAMAMI ORDU MESUDİYE GAZETESİ’NDE.  3 ordu_Merkez_arac_kiralama P1160712ABONE OL!, GAZETEN EVİNE GELSİN…

Yorum Yazın