ANKARA YEŞİLCELİLERDE  HİZMET  YARIŞI  GÜL AKSOY’ DA

Kısa adı YKDD olan Ankara Yeşilce Kültür ve Dayanışma Derneği’nin olağan genel kurulunda yönetim gençleşirken Başkanlığa Gül Aksoy seçildi

ORMES HA-Fahrettin Kaymaz: Ankara Yeşilceliler Derneği’nin Genel Kurulunda eski başkan Fatih Taçalan yeniden aday olmazken, başkanlığa Gül Aksoy seçilerek, nöbet sırasını devraldı.

Yeni seçilen Ankara YKDD  Başkanı Gül Aksoy söz alarak genel kurula teşekkür ederek  yönetime seçilen gençlerle Yeşilce’ye çok iyi hizmetlerde bulunacaklarını ve onları geleceğin yöneticileri olarak görmek istediğini söyleyerek; “Kongrede şahsıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma gösterilen güvene teşekkür erdim. Çoğunluğu gençlerden oluşan yönetim kurulu üyelerine destek verirseniz hep birlikte güzel işler yaparız. İstanbul Yeşilceliler Derneği ile bağlantı ve uyum içerisinde bulunacağız.Gençlerimize her konuda herkesin yardımcı olmasını ve üye aidatlarının zamanında ödenmesi rica ediyorum.”diyerek, yeni dönemde Ankara’da Yeşilce adının daha fazla duyurulmasına ve kadınların ön plana çıkarılmasına çalışacaklarını ifade etti. Ordu Mesudiye Gazetesi olarak yeni seçilen yönetim kurulunu kutluyor, başarılar diliyoruz.

HABERİN AYRINTISI ORDU MESUDİYE GAZETESİ SAYFALARINDA…

????????????????????????????????????
Yeni ve eski başkan yönetim kurulu üyeleriyle…
Kopyası yonetim kurulu
Başkan Gül Aksoy
????????????????????????????????????
Divan heyeti üyeleri

Kopyası mesudiye 09-16

 

 

Yorum Yazın