ARACI ÜZERİNE SÜREREK ÇOBAN KÖPEĞİNİ ÖLDÜRDÜ

Ordu Mesudiye ilçesi Yukarı Gökce Köyü Kaleyanı mevkiinde meydana gelen akıl almaz olayda, Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörlerinden birisine ait aracın şoförü, o bölgede otlayan koyunların yanında bulunan çoban köpeğinin havlayarak araca doğru koştuğu anda,  aracını durdurmayarak köpeğin üzerinden geçerek  ölümüne sebep oldu.

ORMESHA: Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörlerinden birisine ait aracın şoförü, Ordu Mesudiye ilçesi Yukarı Gökçe Köyü Kaleyanı mevkiinde otlayan koyunların yanında bulunan çoban köpeğinin havlayarak araca doğru koştuğu anda,  aracını durdurmayarak köpeğin üzerinden geçerek  ölümüne sebep oldu.

Olaya şahit olan Şükrü Özübek olay ile ilgili; “Yukarı Gökce Köyü Kaleyanı mevkiinde koyunun yanında iken bu köpeği fotoğrafta plakası mevcut olan cep telefonu operatörlerinden birisine ait araç hız kesmeden suratlı bir şekilde köpeğin üstünden geçti. Ve köpek öldü. Arac hiç durmadan kaçarken, başka hayvan otlatan arkadaşların olayı görmesi üzerine aracı durdurdular ve araç şoförü “Bu kadar büyütecek ne var, alt tarafı bir köpek” diyerek tepki gösterdi. jandarmaya haber vereceğiz dediğimizde, …. şirketinin kime ait olduğunu biliyor musunuz? Jandarma gelse de birşey olmaz. Bu şirketin sizin yaşınız sayısında avukatı var” dedi. Ancak aranan jandarma kısa süre sonra olay yerine gelerek tutanak tuttu ve olay yargıya taşındı” dedi.

Yorum Yazın