ARICILAR’DA NİHAYET DERNEK  MÜLKÜ ALARAK TABELASINI ASTI

Ordu Mesu

Ordu Mesudiye Arıcılar Köyü Derneği İstanbul Kartal Soğanlık’ta aldığı dernek mülküne tabelayı astı

ORMES HA-İlhan Öztoprak: Mesudiye Arıcılar Köyü Derneği de nihayet dernek mülküne kavuştu. Kartal Soğanlık’ta yaklaşık 200 bin liraya alınan dernek binasında dekorasyon işlemleri devam ediyor. Ordu Mesudiye Gazetesi’ne bir açıklamada bulunan Dernek Başkanı Yardımcısı İlhan Öztoprak: “Yılların özlemine nihayet son verdik. Artık Arıcılar Derneğimizin tapusu kendisine ait dernek lokali var. Tüm yönetim kurulu üyelerimizle zorlu ve titiz bir çalışma sonucu başardık. Dernek üyelerimiz ve köylülerimiz büyük destek verdiler. Ekim ayında büyük bir açılış yapacağız. Bundan sonra Ordulular’ın ve Mesudiyeliler’in kalbi Kartal’da Arıcılar Derneği’nde atacak” diyerek destek olanlara teşekkür etti.

Dekorasyon çalışmalarının Eylül ayı sonunda tamamlanacağı belirtilen dernek lokali düzenlenen törenle Ekim ayında açılacak.

ALTYAZI: Başkan Yardımcısı İlhan Öztoprak ve Başkan Musa Uzuner, tabelanın asılışı sırasında dernek lokali önünde…

diye Arıcılar Köyü Derneği İstanbul Kartal Soğanlık’ta aldığı dernek mülküne tabelayı astı

Mesudiye Arıcılar Köyü Derneği de nihayet dernek mülküne kavuştu. Kartal Soğanlık’ta yaklaşık 200 bin liraya alınan dernek binasında dekorasyon işlemleri devam ediyor. Dekorasyon çalışmalarının Eylül ayı sonunda tamamlanacağı belirtilen dernek lokali düzenlenen törenle Ekim ayında açılacak.

HABERİN ayrıntısı ORDU MESUDİYE GAZETESİ’nde, Siz de Abone olun Gazete evinize gelsin. Bir yıllık Abonelik sadece 50 Lira

 

Yorum Yazın