AŞKIN TÖREN, “ALTINORDU’YU ŞAHLANDIRACAĞIZ”

Ak Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, adaylığının belli olmasının ardından yaptığı ilk açıklamada, ““Altınordu’muzda yapılan güzel hizmetlerden sonra biz bu defa dedik ki ikinci kuşak siyasetçi de artık üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli” diyerek, hizmetleri doruk noktasına çıkaracağını söyledi

 

ORMESHA: Altınordu Belediye Başkan Adayı olan Aşkın Tören, Ak Parti’den adaylığının kesinleşmesinin ardından ilk açıklamasını yaparak; “İkinci kuşak siyasetçi olarak sorumluluğunu yerine getirdiğini söyleyen Tören, “Altınordu’muzda yapılan güzel hizmetlerden sonra biz bu defa dedik ki ikinci kuşak siyasetçi de artık üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli. Terimizle, birikimimizle, birlikteliğimizle yapılan bu güzel işlere, bu mukaddes yüke omuz vermek için adaylık başvurusunda bulunduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle, teveccühleriyle adaylık sürecinin ardından bu görev tarafımıza tevdiğ edildi. Ümit ederim bundan sonrası için Ordu’muz için, partimiz için güzel hizmetlere vesile olacak ilk adımı buradan atmış oluruz.”

Aday adaylığını açıklamadan önce bismillah diyerek yola çıktıklarını söyleyen Tören, “Ordu kamuoyunun bütün unsurlarıyla genci, yaşlısı, partilisi, partisizi, engellisi, çalışanın işverene çiftçisi bir evladına sahip çıktı. Ankara’da kamu görevini ifa etmiş olmamıza rağmen hep buradan bakabilen buradan görebilen bir evlatları olduk. Bürokrasi deneyimimizi siyasi müktesebatımızı Ordu şehrimizin geleceği için hizmete dönüştürmek, yatırıma dönüştürmek, refaha dönüştürmek, barışa katkı sağlamak buradaki insanımızın yaşam endeksi ne katkı sağlayacak hizmetlere öncelik etmek istiyorum. Tabii ki AK Parti kadrosu ile birlikte sayın Cumhurbaşkanımızın riyaseti ve önderliğinde.”

Tören son olarak, “Birlikte bu şehrin mekansal çevresel sosyal iktisadi bütün sorunlarına ortak akıl muvazenesi içerisinde çözümler bulabileceğimiz yeni bir döneme değerli hizmetleri ile bu şehre katkı vermiş yerel yöneticilerimiz başta Sayın Engin Tekintaş Bey abimize esasen burada hassaten hürmetlerimi ileterek devam edeceğimizi ve bu sürecin bütün kesimlere hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yazın