Ataşehirli Ordulular’dan Belediye Başkanı İsmail Erdem’e Yoğun İlgi

Ataşehir’de yaşayan Ordulular Belediye Meclis Üyesi Kontenjan Adayı Av. Mustafa Kiraz’ın ev sahipliğinde bir araya geldi.
Öğle saati olmasına rağmen bin kişinin katılımı ile gerçekleştirilen buluşmaya çok sayıda  siyasi ve STK temsilcisi ve basın mensupları katıldı.

ORMESHA- Namık Kemal Tuncer: Ataşehir’de yaşayan Ordulular, Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem’i ağırlayarak, yoğun sevgi gösterisinde bulundular. Ordu Altaş TV den canlı yayınlanan program Ordulu Meclis Üyesi Kontenjan Adayı Av. Mustafa Kiraz’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Meclis Üyesi Adayı Av. Kiraz yaptığı konuşmada “Ataşehir’de yaşayan 45 bin Ordulu hemşerimi temsilen 2 Ordulu meclis üyesi adayı İdris Taşkın ve Ahmet Korkmaz arkadaşımla birlikte hizmete talip olduk. Ordulu hemşehrilerimizin 24 saat hizmetindeyiz. Sancaktepe’de yaptığı hizmetlerle marka olan İsmail Erdem beyle Ordulu hemşehrileri arasında köprü olacağız.  Ataşehir için İsmail Erdem büyük bir şanstır” diyerek, konuşmasının sonunda tüm salonu ayağa davet ederek ahitleşen Kiraz “31 Mart’ta Ataşehir’i hizmet belediyeciliği ile buluşturma, çöp çukur, çamur belediyeciliğinden kurtarıp; gönül belediyeciliği ile buluşturma ve 31 Mart akşamında İsmail Erdem’i Ataşehir Belediye Başkanı yapmaya” söz aldı.

 

Ak Parti eski Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ordulu Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Ordu eski Milletvekili Mustafa Hamarat, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmet Emin Özkaya, ORDEF Başkanı Sabri Çelebi, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt, Cansu TV Yönetim Kurulu Başkanı Cansu Güney, Altaş TV İstanbul Temsilcisi Murat Doğan, Ordu Mesudiye Gazetesi İstanbul Temsilcisi Namık Kemal Tuncer, ORDEF Kurucu Başkanı Salih Ziya Cörüt, eski Başkan Celalettin Dervişoğlu’nun da aralarında yer aldığı Ordulu köy dernek başkanları ve bini aşkın Ordulu programa katıldı. Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem kendisine gösterilen ilgiye teşekkür ederek, projelerinin kısa bir özetini anlatarak, destek istedi.

Yorum Yazın