BASIN MENSUPLARINDAN KAYMAKAM CEVDET BAKKAL’A ZİYARET

OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, beraberinde Demirören Haber Ajansı Temsilcisi Ali Yazan, Muharrem Sarıgül ve Namık Kemal Tuncer olmak üzere Mesudiye Kaymakamı Cevdet Bakkal’ı makamında ziyaret ederek, ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı

ORMESHA- Namık Kemal Tuncer: Mesudiye Kaymakamı Cevdet Bakkal, kendisini ziyaret eden Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt ve beraberindeki basın mensuplarını kabul ederek, ilçenin sorunları ile kaymakamlık olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Karşılıklı bilgi alışverişinde şeklinde geçen ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Kaymakam Bakkal, basın mensuplarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, Mesudiye Meslek Yüksekokulu’nun durumu ve Yurdun kapanmaması üzerine yaptıkları çalışmaları değindi. Ordu Dereyolu çalışmaları hakkında da bilgiler veren Kaymakam Cevdet Bakkal; “Ayda bir olmak üzere 70 Mahallemizde halk toplantıları yaparak, emniyet ve asayiş başta olmak üzere, yöremizin içinde bulunduğu durumlara vurgu yaparak, mahalle muhtarlarının ve mahalle halkının sorunlarını dinleyip, yerinde tespit ediyoruz. Basın mensupları olarak Kaymakamlığımızı ziyaret etmenizden memnun oldum.. Çalışmalarımıza yakın ilgi göstererek, gazetecilik bilinciyle Ordu yöresi ve Mesudiye ilçesiyle ilgili etkili haberler yapıyor, halkın bilgilenmesini sağlıyorsunuz. Ordu Mesudiye Gazetesi’nin daha fazla Mesudiyeli ve Ordulu tarafından desteklenmesi gerekir” diyerek, ziyaret için teşekkür etti.

Basın Mensupları adına  konuşan OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt; “Kaymakam olarak çalışmalarınızı takip ediyor, önemli çabalarınızı biliyoruz. Mülki Amir olarak Mesudiye’de nelerin olması lazım geldiğini belirtmeniz, ayrıca  Yüksekokul üzerinde ciddi çalışmalar yürütmeniz biz Mesudiyelileri sevindirmektedir. Bizler de sizlerin İstanbul’da Gazetemizin merkezini  ziyaret etmenizden çok mutlu olacağımızı belirtmek istiyorum” diyerek, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Yorum Yazın