BAŞKAN ADAYI COŞKUN TOSUN, BEYKOZ’DAKİ MESUDİYELİLER’İ ZİYARET ETTİ

Seçim çalışmaları sırasında en çok ziyaret ettiği yöre derneklerinin başında Mesudiyeliler gelen ve eşi de Mesudiye Yeşilce beldesinden olan Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykoz Şahinkaya’da bulunan Ordu Mesudiye Beşpınar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği’ni de ziyaret etti. Beşpınar Dernek Başkanı Ali Erdoğan ve yönetim kurulu güzel bir misafirseverlik gösterdiler

ORMESHA: Toplantıda hem gündemden düşmeyen Yaşanacak Beykoz için 41 Proje’yi anlattı hem de vatandaşların kendisine yönettiği soruları yanıtladı. Başkan Adayı Coşkun Tosun’u dernek binası önünde Dernek Başkanı Ali Erdoğan ve yönetim kurulu karşıladı. Toplantıya Mesudiye Beşbıyık Köyünden gelip yıllar önce burayı mesken edinmiş çok sayıda vatandaşların yanı sıra, Ardahanlı da katılım sağladı.

Coşkun Tosun’un yanı sıra pek çok Meclis Üyesi ve yeni dönem Meclis Üyesi Adayı da toplantıda hazır bulundu. Tosun, 31 Mart Seçimlerinin ardından 1 Nisan Sabahından itibaren Beykozluların ” Ohh deyip derin bir nefes alacağı ” iddiasında bulunurken, Beykoz’un mevcut konumuna da ilginç bir benzetmede bulundu ve ”Beykoz 30 sene öncesine dönmüş durumda, adeta terk edilmiş bir Suriye Kasabasına benziyor” dedi.

 

Beykozluların, ötekileştirilmekten, ayrıştırılmaktan, hakaret işitmekten bıkıp usandığını söyleyen Coşkun Tosun, ” Bizim Yönetimimizde hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, ayrıştırmayacağız, hakaret bizden duymayacaksınız. Beykoz’da yıllardır yarım-yamalak yapılan bir 2B uygulaması dışında sorunların çözümü için bir tek adım atılmadı, bir arpa yolu yol alınmadı. 35 Yıllık Memuriyet hayatı, 25 yıl Değişik görevlerde Belediyede görev yapmış bir kardeşiniz olarak, bizlere -Artık elini taşın altına koy- diyenlere kayıtsız kalmayarak yola çıktık. Beykozlulara hep bir bahane ürettiler, vatandaşlarımız artık her şeyi görmekte ve bu seçimlerde bir kırmızı kart göstermekte kararlı. İnanın nereye gitsem, hangi programa katılsam Beykozlular kan ağlamakta.16 Yıldır Beykoz’da hiçbir derde derman olmayan, çözüm üretmeyenler şimdi çıkmış gelin bize bir 5 yıl daha verin bu kez kesin çözeceğiz diyerek milletin aklı ile adeta alay etmekte ” diye konuştu.

Coşkun Tosun seçim sürecinde birçok programında dile getirdiği Ak Parti’nin Zeytinburnu Belediye Başkanlığı yaparken Beykoz’dan aday gösterdiği Murat Aydın’a da atıfta bulunarak, -İthal Başkan Adayı-tanımlamasını bir kez daha kullanırken, Aydın’ın 312 Bin Km’lik Beykoz’u öğrenmeye 5 yıllık süresinin dahi yetmeyeceğini söyledi.

CHP Adayı Coşkun Tosun daha “Yaşanacak Beykoz için 41 Proje “ başlığı altında toplanan Seçim Dönemi Projelerinden bazılarını başlıklar halinde katılımcılara aktardı.

Programın son bölümünde ise katılımcılardan gelen soruları yanıtlayan Coşkun Tosun, Ordu Mesudiye Beşpınar Köyü Derneği Başkanı Ali Erdoğan ve tüm Beşpınarlılar’a teşekkür etti. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı  toplantıdan gayet memnun ayrıldı.

 

Yorum Yazın