BAŞKAN GELİYOR ÇORABINI ÇEK’

Ordulu Şarkıcı Gülşen, memleketinde verdiği konserde “Çorabını çek” diyen sunucu ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Protokol Müdürü Seyfettin Kızıl’ı terslerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a ise “Sizin sunucunuz bana ‘Çorabını çeker misin’ diyemez” dedi

ORMESHA: Ordu büyükşehir belediyesinin Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesi kutlama etkinlikleri etkinliklerinde Ordulu şarkıcı Gülşen sahne aldı. Sunucu ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Protokol Müdürü Seyfettin Kızıl,  ‘çizme çorabı’ aşağıya kayan Gülşen’e, “Başkan geliyor çorabını çeker misin” deyince Gülşen sinirlenip, “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız, şaka yaptıysanız şaka kaldıracak kadar samimiyetimiz yok” diye sert bir şekilde kızdı.

Şarkıcı, çiçek vermek için sahneye çıkan Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a ise şunları söyledi: “Başkanım bu harika organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel insanı güzel Ordu’da bir arada bulundurmayı bize yaşattığınız için bunun heyecanını, çok çok teşekkürler bütün belediye çalışanlarına da. İnşallah bir sonraki Eylül ayında böyle bir şuursuz sunucu seçmezsiniz. Çünkü ne sanata, ne sanatçıya, ne size, ne de sizin altınızda hizmet veren hiç kimseye yakışmayacak sözlerle ‘Çorabını çeker misin’ diyemez bana sizin sunucunuz. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez.” Gülşen, bu sözlerine sessiz kalan başkan Yılmaz’ı  seyirciye alkışlattı. Seyirciler de Gülşen’e destek verdi. Başkan Yılmaz da Gülşen’i alkışlayarak selamladı. Sanatçı Gülşen,  geri kalan bölümde şarkı söylemeye devam ederken, diğer  çorabını da aşağıya indirerek tepkisini sürdürdü.

Yorum Yazın