BAŞKAN HİLMİ GÜLER, MESUDİYELİ MUHTARLARI KABUL ETTİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ile birlikte, Mesudiye ilçesinden gelen 70 muhtarı kabul ederek sorunlarını dinleyip, 2020’de yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ORMESHA- Sefai Uzunyurt: Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Büyükşehir Belediyesi salonunda, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ile birlikte, Mesudiye ilçesinden gelen 70 muhtarı kabul ederek,  2020’de yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Grup yolları, Mobil Mezbahane, sılaj paketleme makinası, süt evi, 60 ton korunga dağıtımı ve ekimi bu yıl içinde gerçekleştirilecek çalışmalar olarak muhtarlara söz verildi.

Başkan Güler yaptığı açıklamada, “Mesudiye Belediye Başkanımız İsa Gül ve Mesudiye ilçemizdeki mahalle muhtarlarımızla bir araya gelerek mahallelerimizdeki eksikliklerin giderilmesine yönelik yapacağımız çalışmaları masaya yatırdık.” dedi.

Görüşülen konular arasında; Grup yolları, Mobil Mezbahane, sılaj paketleme makinası, süt evi, 60 ton korunga dağıtımı ve ekimi yer aldı.

 

Yorum Yazın