BELEDİYE BAŞKANLIĞINA EN YAKIN ADAY TEMEL BAŞALAN

Temel Başalan, Sefai Uzunyurt’a açıklamalarda bulundu

Ordulular 30 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde İstanbul’de her partiden en az 3’er belediye başkan adayı çıkarmayı beklerken, adaylığa en yakın isimler arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ak Parti eski Meclis Grup Başkan Vekili eski Av. Temel Başalan’ın adı geçiyor.

ORMESHA: Yerel Seçimlerde İstanbul’daki Ordulular arasında Belediye Başkan adaylığına en yakın isimlerden birisinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ak Parti eski Meclis Grup Başkan Vekili Av. Temel Başalan olduğu konuşuluyor.

Ak Parti’de yıllarca meclis üyeliği, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcılığı, İstanbul İl Başkan Yardımcılığı, Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği yapan, son olarak ise 2 yıla yakın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ak Parti  Meclis Grup Başkan Vekilliği gibi çok önemli bir görevi başarıyla yerine getiren Başalan’ın bu kez bir ilçeden Belediye Başkan Adayı gösterileceği kulislerde konuşulmaya başladı. Kendisine Belediye Başkanlığı konusunda soru yönelttiğimiz Temel Başalan, “Hemşerilerimizin şahsımla ilgili güzel duygularından dolayı hepsinden Allah razı olsun. Partim bana aday olsun derse elbette düşünürüz. Ama biz de yani Ak Parti’de aday olunmaz, aday gösterilir. Partimizin büyükleri ve teşkilatları bu konuda bize böyle bir kutsal görevi işaret ederlerse, bize düşen onun gereğini yapmak olur.” diyerek, hemşerilerine şükranlarını sunduğunu belirtti.

Temel Başalan’ın, Sefai Uzunyurt’a açıklamaları  Ordu Mesudiye Gazetesi Ekim sayısında…

 

 

Yorum Yazın