BEYKOZ’DA 4 MESUDİYELİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİ

ORMESHA: Beykoz Belediye Başkanlığını kazanan Murat Aydın, Ordu Mesudiyeli İbrahim Özdemir ve Gül Biçer, meclis üyeleri mazbatalarını alarak görevlerine başladılar. Belediye Binası önünde düzenlenen devir teslim töreniyle, Ak Parti’den İbrahim Özdemir ve Gül Biçer; CHP’den Aydın Habil ve Gülsüm Arıkan Yılmaz mazbatalarını aldılar.

 

Or

du Mesudiyeli İbrahim Özdemir yaptığı açıklamada; “Beykoz’lu Hemşehrilerimizin verdiği yetki ve onay ile Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın ve Meclis Üyesi Arkadaşlarımız ile birlikte Mazbatalarımızı aldık.

Beykoz samimiyete, güvene, tevazuya ve tecrübeye oy verdi.

35 yıldır , bunun 28 yılı Beykoz’da olmak kaydıyla Devletimize ve Milletimize verdiğimiz Kamu Kurumundaki görevimize bundan böyle Allah ömür ve izin verirse Beykoz Belediyemiz’de Meclis Üyesi olarak, vatandaşlarımıza hizmet ederek geçireceğiz.

Bu süreçte desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Ak Parti İlce Başkanımız Sn. M.Hanefi Dilmaç Bey’e ve tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Bundan sonra sizden dua ve destek bekliyorum, Allah’ın izni ile güzel Beykoz’umuzu Sn. Murat Aydın Başkanımız ile hep beraber inşa edeceğiz” diyerek teşekkür etti.

 

Yorum Yazın