BEYKOZ’UN KADIN KAYMAKAMI ESENGÜL KORKMAZ ÇİÇEKLİ BEĞENİ  TOPLUYOR

Kısa süre önce Beykoz Kaymakamlığına atanan Ankara doğumlu Esengül Korkmaz Çiçekli, bir yandan ziyaretleri kabul ederken, bir yandan da daha iyi hizmet için Beykoz’u ve sorunlarını tanımaya çalışıyor.

 

ORMESHA: Beykoz Kaymakamlığına atanan Esengül Korkmaz Çiçekli’ye ziyaretler devam ediyor. Ziyaretçilerin başında yer alan Giresunlu Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Beykoz Kaymakamlığına atanan Esengül Korkmaz Çiçekli Hanım ile birlikte. inşallah Güzel Beykoz’a en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor, başarılar diliyorum” diye ifade etmişti. Öte yandan resmi kurumların müdürleri. Özel sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları yöneticileri de ziyaret ve hoş geldin demeye devam ediyor.

Eşi İstanbul Vali Yardımcısı olarak görev yapan Kaymakam Çiçekli, samimi davranışlarıyla kısa sürede Beykoz’daki herkesin beğenisini kazandı.

İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli ile evli, 2 çocuk annesi Kaymakam Çiçekli, 2004 yılında kaymakamlık mesleğine başlayarak,. Karabük Eskipazar, Iğdır Karakoyunlu, Elazığ Kovancılar Sakarya Söğütlü Kaymakamlıklarında bulunduktan sonra, Beykoz Kaymakamlığı’na atanmıştı.

Yorum Yazın