CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN’DAN, OBKD ZİYARETi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, kısa adı OBKD olan Ordu Basın Kuruluşları Derneğini ziyaret ederek, Ordulu Basın mensuplarıyla buluşup, ortak canlı yayında soruları

cevaplandıracak

ORMESHA: CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt  ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, Ordulu Basın mensuplarıyla sohbet edecek ve ortak canlı yayında sorularını cevaplandıracak.

Genel Başkan Yardımcısı Torun; “Basın bir ülkenin aynasıdır. Özellikle yerel basın milletin doğrudan sesidir. Özelikle yerel basın milletin doğrudan sesidir. Yerel basına önem vermeyen yöreler ve toplumlar ilerleyemez. İstanbul’daki yerel basını bünyesinde toplayan Ordu Basın Kuruluşları Derneği çok önemli görev üstleniyor. Başkan Sefai Uzunyurt ve siz sayın yönetim kurlu üyelerini kutluyor başarılar diliyorum.” diyerek yerel basının sorunlarının çözümü için her zaman destek olacağını ve basının davet ettiği her etkinliğe katılacağının sözünü verdi.

OBKD Başkanı Uzunyurt ise ziyaret edecek olmasından duyduğu memnuniyetini belirterek; “Ordu Basın Kuruluşları Derneği olarak, Siyasi Partilerimizin en üst zirvesinde yer alan Ordulu 4 Genel Başkan Yardımcımızı Derneğimize davet ederek; Ordulu Basın mensuplarını ve kurumlarını yakından tanımalarını sağlamayı amaçladık. Hatta bir televizyon ortamında olsun diye, Derneğimiz üyesi Kanal34 TV Mecidiyeköy stüdyosunda canlı yayın yapmayı, basın mensuplarımızın kendilerini tanıtmaları ve Ordulu 4 Genel Başkan Yardımcımıza soru sorma olanaklarının olmasını amaçladık.

Üç Genel Başkan Yardımcımız isteğimizi kabul etti, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Sayın Seyit Torun 17 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:00’de.

Ak Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş 19 Haziran Çarşamba günü,

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu 21 Haziran Cuma günü Bizlerle tanışacaklar, sonrasında da televizyon canlı yayınında sorularımızı cevaplandıracaklar. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu’nun programı için henüz gün belirlenmedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun olarak Siz’in ve diğer 3 Genel Başkan Yardımcılarımız Numan Kurtulmuş, Musavat Dervişoğlu ve İsmail Faruk Aksu’nun ziyaret edecek olmanız, Ordu basını olarak bizleri çok memnun etti. Arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

MERKEZİ İSTANBUL’DA BULUNAN ORDULU BASIN KURULUŞLARIMIZ

1- Türkiye Manşet-Raif Çevirme.
2- Yörem 52-Akın Savaş Düz.
3-Marka52 -Muhammet Küçüköksüz.
4- Ünye Haber- Hüseyin Keskin.
5- Şişli Son Haber-Hüseyin Güler.
6- AltaşTV – Murat Doğan

7- 52 Basın Yayın – Sezer Turan

8- TV52- Mehmet Gücüklüoğlu

9- CansuTV – Cihan Güney, Cansu Güney

10- Üçyol Basın- Ahmet Özdamar

11- Kanal34 TV – Adil Koçalan

12- OTV – Bülent Sarıdiken

13- Beykoz Doğuş Haber- Ozan Derviş

13- Ordu Mesudiye Gazetesi N.Kemal Tuncer- Salih Türk, Ozan Aydoğan

14- Ordu Basın Gazetesi – Bayram Sekendiz – Ercan Gevrek

14- OBKD Başkan – Sefai Uzunyurt

Yorum Yazın