DÜRÜSTLÜK SEMBOLÜ ERSİN ÇOLAK’I  HEMŞERİLERİ ŞİŞLİ BELEDİYE MECLİSİNDE GÖRMEK İSTİYOR

 Çocukluğundan beri çok zeki ve çalışkan olduğu için, devlet sınavlarını kazanarak devlet tarafından okutulan Ordu Mesudiyeli Ersin Çolak, tanıyan herkes tarafından dürüstlük ve çalışkanlık abidesi olarak adlandırılarak, Şişli Belediye Meclisinde kendilerini temsil etmesini talep ediyorlar.

ORMESHA: Yaşadığı Şişli ilçesinde halkın sorunlarını yakından bilen Çolak, bilgi birikimini hem Şişlililer hem de Ordu Mesudiyeli hemşerileri için kullanmak istiyor. Bu amaçla halkın talep etmesi ve ısrarlarıyla CHP’den Şişli Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı başvurusunda bulundu.
Şişlililer ve Ordulular; “Ersin Çolak bizi çok iyi temsil eder, hakkımızı alır. Onun aday gösterilmesini talep ediyoruz” dediler. Ersin Çolak ise kendisine gösterilen sevgiye ve güvene teşekkür ederek; “Bu ilgi beni çok mutlu etti. Eğer hizmet etme fırsatını bana verirlerse, idealistçe halkımız için çalışacağım. Ordulu diğer iki aday arkadaşım Seval Özsatıcı ve İrfan Toklucu’nun da desteklenmesini isterim. Onlarda birikimli kişiler” dedi.

Yorum Yazın