GÜZLELİ GENÇLERİN BAŞKANI BARIŞ ÖZYURT

Mesudiye Güzle Köyü Derneği Gençlik Kolları’nın İstanbul’da yapılan olağan kongresinde başkanlığa Barış Özyurt seçildi. Yeni Başkan öncelikli amaçlarının, Gençlerin dernekte aktif olmaları, durağan bir dernekçilikten, daha aktif bir dernekçiliğe geçiş sağlamak olduğunu söyleyerek, tüm gençlere çalışmalara katılma çağrısında bulundu
ORMESHA: Ordu Mesudiye İlçesinin en eski köylerinden birisi olup, ilçenin kuruluşunda söz sahibi olan Güzle Köyü’nün Gençlik Kolları Başkanlığına Barış Özyurt seçildi. İstanbul Esenler’de yapılan olağan kongrede genç arkadaşlarının tamamının oyunu alarak böylesi önemli bir sorumluluk üstlenen Başkan Barış Özyurt, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, gençlerin dernekte aktif olmaları, durağan bir dernekçilikten, daha aktif bir dernekçiliğe geçiş sağlamayı amaç edindiklerini söyleyerek; “Amacımız Güzle Köyü’nün birliğini sağlamak, nerede hangi görevde olursa olsun, genç yaşlı demeden bütün köylülerimizi biraraya getirmek. Bununla da yetinmeyerek sosyal yardımlaşmayı arttırmak, köyümüzün sorunlarına gerçekçi çözümler sunmak için ben ve ekibim bütün köylülerimizi kucaklayacağız. Gençliğin dinamizmi ile elimizden geleni Güzle ve Güzleli gençler için yapmaya gayret göstereceğiz” diyerek, ister lisede, ister üniversitede okuyor, isterse bir işte çalışıyor olsun tüm gençleri, Gençlik Kollarına katılmaya, çalışmalarda yer almaya ve önerilerde bulunmaya davet etti.
Güzle Gençlik Kolları yönetim kurulunda görev alan gençlerden bir bölümü, Başkan Barış Özyurt ile birlikte Gazetemizin Beykoz’daki merkezini ziyaret ederek, projeleri ve gelecek planlarını anlatarak, Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt ile tanıştılar. Uzunyurt, Başkanı Barış Özyurt ve yönetim kurulu üyelerinin ziyareti için teşekkür ederek, yeni görevlerinden dolayı tebrik ederek, başarı dileğinde bulundu.
Yönetim kurulu: Barış Özyurt- Başkan, Hasan Özmen, Sezgin Kaya, Abdülsamet Yılmaz, Kemal Karayaka, Oğuzhan Yılmaz, Bilgin Asar, Gökhan Demir, Cengiz Aydoğan, İskender Özmen, Musa Asar, Arif Yılmaz.
Altyazı: Başkanı Barış Özyurt
Altyazı: Yönetim kurulu üyeleri, Sefai Uzunyurt’u ziyaret etti…

Yorum Yazın