İDOP İSTANBUL’DAKİ ORDULU CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINI TANITTI

Kısa adı İDOP olan İstanbul Demokrat Ordulular Platformu, İstanbul’daki Ordulu belediye başkan aday adaylarıyla, belediye meclis üyesi aday adaylarını kahvaltılı toplantıyla tanıttı.

ORMESHA: 10’u aşkın belediye başkan aday aday adayları kendilerini tanıtırken, İDOP Başkanı bütün adaylara başarı dileğinde bulundu.  31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Yönetim Seçimlerine İstanbul’da CHP’den 10’u aşkın Ordulu Belediye Başkan aday adayı, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı ve çok sayıda Ordulu katıldı.
İstanbul Demokrat Ordulular Platformu tarafından, CHP Belediye Başkan Aday adayları ve belediye meclis üyesi aday adayları için yapılan kahvaltılı toplantıya; Ordulu tüm aday adayları katılarak, kendilerini tanıttılar. Kadın belediye başkan aday adaylarından Ordu Mesudiye Kadın Gücü Emeği Derneği üyesi Av. Aysemin Gülmez Karataş- Ataşehir, Bilgisayar Mühendisi Aysun Şengül – Ümraniye’den, Merve Öztopaloğlu – Beşiktaş’tan adayı olarak yer aldılar.

Toplantıya Ordulu CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Ordulu CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu katılarak, İstanbul’da en az 21 ilçe belediyesi ve Büyükşehir belediyesini kazanacaklarını söylediler.

Yorum Yazın