İSTANBUL KAMYONCULAR ODASI’NDAN ORDU MESUDİYE GAZETESİ İLE DAYANIŞMA

İstanbul Kamyoncular Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Sabahattin Öztürk, “Yerel basın yaşamalı. Ordu Mesudiye Gazetesi’nin bu zorlu koşulları atlatabilmesi için, Aboneliğimi yenileyerek, karınca  kararınca, destek vermek istedim” diyerek herkesi abone olmaya, abone olanları ise aboneliklerini yenilemeye davet etti.

İstanbul Kamyoncular Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Sabahattin Öztürk (Sağda başta)
ORMESHA: Ordu Yavşan Köyü Aşut Mahallesi’nden İstanbul Kamyoncular Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Sabahattin Öztürk yaptığı açıklamada, “Yerel basın yaşamalı. Memleketimin gazetesi Ordu Mesudiye Gazetesi’nin bu zorlu koşulları atlatabilmesi için, Aboneliğimi yenileyerek, karınca kararınca, destek vermek istedim. Yayın çizgisini, mizanpajını ve kağıt kalitesini beğeniyor ve her ay özlemle bekliyorum” diyerek, tüm abonelerin aboneliklerini yenilemelerini, abone olmayanların ise abone olmalarını isteyerek, Türkiye ve yurt dışında yaşayan tüm hemşerilerine selam gönderdi.
İstanbul Kamyoncular Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Sabahattin Öztürk
Memleketinin gazetesine destek vererek aboneliğini yenileyen İstanbul Kamyoncular Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Sabahattin Öztürk’e teşekkür ediyor, sağlık ve başarılar diliyoruz…

Yorum Yazın