İSTANBUL MESUDİYESPOR’DA TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden İstanbul Mesudiyespor, geçen yıl kıl payı kaçırdığı şampiyonluğu ve Bölgesel Amatör Lig’e çıkma hedefine ulaşmak için bu sezon işi daha sıkı tutuyor
ORMESHA- Doğa Uzunyurt: İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden İstanbul Mesudiyespor’un bu sezonki tek hedefi şampiyonluk ve Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek. Büyük fedakarlıklar yaparak Kulüp Başkanlığını sürdüren Özat Özsoy, Teknik Direktör Onur Atila ve futbolcuların bir dediğini iki etmiyor. Bu moralle mücadele eden İstanbul Mesudiyespor, sahalarda adeta fırtına gibi eserek rakiplerinin korkulu rüyası olmayı sürdürüyor. Grupta öne çıkan İstanbul Mesudiyespor, Bayrampaşa Tunaspor ve İstanbul Güngörenspor şampiyonluk yarışı için birbiriyle mücadele ederken, kadroları güçsüz olan diğer takımların şampiyonluk umudu bulunmuyor.
İstanbul Mesudiyespor Kulüp Başkanı Özat Özsoy, bu sezon işi daha sıkı tuttuklarını söyleyerek; “Geçen yıl şampiyonluğu Alibeyköyspor’dan yediğimiz son dakika golüyle kaçırmıştık. Artık tecrübemiz daha da arttı. Küçük yanlışlıkları yapmayıp, daha dikkatli olacağız. Takımımız gayet iyi mücadele ediyor. Şu an sıramız birincilik ve ikincilik arasında değişiyor. Bizim şampiyonluktaki en büyük rakibimiz Bayrampaşa Tunaspor. İyi bir kadroları var, ancak biz daha iyiyiz. Bu nedenle sezon sonunda şampiyonluğu biz göğüsleyeceğiz. Taraftarlarımızdan isteğimiz tüm maçlara gelerek takımımızı yalnız bırakmamaları. Maçların son saniyesine kadar takımımıza olan desteklerini sürdürmeleri. Sanayici, iş adamları ve esnaflarımızdan isteğimiz ise bütçelerinden bir bölümünü İstanbul Mesudiyespor’a ayırarak destek olmaları. Amatör ligde de mücadele ediyor olsak, bu iş parasız olmuyor. Maddi açıdan güçlü olan takımlar başarıya ulaşabiliyor” diyerek, tüm Mesudiyeliler’i takımlarına destek olmaya ve sezon sonunda şampiyonluk sevincini birlikte paylaşmaya davet etti.
Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son maçta Alibeyköyspor’lu Furkan Kalafatçı’nın son dakika da attığı golle kaçıran İstanbul Mesudiyespor; Başkan Özat Özsoy ve Teknik Direktör Onur Atila ile bu kez işi daha sıkı tutuyor.

Yorum Yazın