İSTANBUL SERVİS ARACI ODASI BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA UĞUR, “MEMLEKETİMİN GAZETESİNE ABONE OLUYOR VE DESTEK VERİYORUM”

İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Ordulu Mustafa Uğur, Memleketinin Gazetesine sahip çıkarak, aboneliğini yeniledi.

 

İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Uğur

 

ORMESHA: Ordu Mesudiye Çavdar Köyü doğumlu İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkan Yardımcısı  Mustafa Uğur, Memleketinin Gazetesine sahip çıkarak, aboneliğini yeniledi.

Mustafa Uğur yaptığı açıklamada, “Memleketimizin gazetesini yaşatacağız. Ordu Mesudiye Gazetesi’nin bu zorlu Kovid-19 koşullarını atlatabilmesi için, her birimiz daha fazla destek vermeliyiz. Bu bizim memleketimize olan sorumluluğumuz ve ata topraklarımıza olan borcumuzdur. Basınımız var olursa, sesi çok daha güçlü duyulursa, biz meslek örgütlerinin de sesi güçlü olur, sesimizi Kamu ve Yerel idarecilere daha çok duyurabiliriz. İşte bu nedenlerle Yıllardır devam eden Aboneliğimi, bu dönemde de yenileyerek, karınca kararınca, desteğimi sürdürdüm.” diyerek, tüm Ordulular’ın aboneliklerini yenilemelerini, bir arkadaşını abone yapmalarını isteyerek, başta Ordulular olmak üzere Türkiye’nin her tarafında ve yurt dışında yaşayan tüm hemşerilerine selam gönderdi.

 

Memleketinin gazetesine destek vererek aboneliğini yenileyen İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Uğur’a teşekkür ediyor, hayırlı işler, sağlık ve mutluluklar diliyoruz…

Yorum Yazın