KANAL34 TELEVİZYONUNA BİR KARDEŞ GELDİ

.Kanal34 Televizyonu’na Yeni Bir Kardeş Geldi. Radyo 34 Kurularak Yayın Hayatına Başladı. Kanal 34  televizyonu ve Radyo 34’ün Yönetim Kurulu Başkanı Ordu Aybastı ilçesi doğumlu Adil Koçalan. 

Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai uzunyurt ve Ordu Mesudiye Gazetesi İmtiyaz Sahibi Doğa Uzunyurt, Ordu Aybastılı  Kanal34 Telvizyonu yönetim kurulu başkanı Adil Koçalan’ı televizyonun merkezinin bulunduğu Mecidiyeköy’de ziyaret ederek başarı dileğinde bulundular.,  OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt yaptığı açıklamada; “Radyo34’ün yayın hayatına başlaması nedeniyle, OBKD Başkan Yardımcısı ve Kanal34 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı arkadaşımız Adil Koçalan’ı ziyaret ederek, Radyo 34’ün yayın hayatına başlamasından dolayı duyduğumuz memnuniyeti belirterek, başarı dileklerimizi ilettik. Her geçen ay daha da büyüyen televizyona, bir de kardeş geldi. Radyo 34 yayına başladı. Hayırlı olması temennisiyle, Sayın Adil Koçalan’a başarı dileklerimizi iletiyoruz.Bu radyo hem İstanbullular’ın, hem de Ordulular’ın sesi olacaktır. Hayırlı olsun” dedi..

Ordu Mesudiye Gazetesi İmtiyaz Sahibi Doğa Uzunyurt ise yaptığı açıklamada; ” Çok gurur verici bir olay. Aynı zamanda büyük bir başarı. Değerli Agabeyimiz Adil Koçalan’ı tebrik ediyor, Radyo 34 çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

OBKD Başkan Yardımcısı ve Kanal34 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan iki konuğuna televizyon ve radyonun stüdyolarını gezdirerek, yayın hayatı ve programlar hakkında bilgiler verdikten sonra; ” Ziyaretiniz Televizyonumuz ve Radyomuz çalışanlarını çok mutlu etti. Televizyonumuzda programlar yapmaya, açık oturumlara konuk olarak katılmaya davet ediyoruz. Televizyonumuz sizlerin ve Ordulu hemşerilerimin televizyonudur” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtierek, teşekkür etti.

 

Soldan sağa doğru Sefai Uzunyurt, Adil Koçalan ve Doğa Uzunyurt
(Soldan sağa doğru) Sefai Uzunyurt, Adil Koçalan ve Doğa Uzunyurt…

Yorum Yazın