KARABAYIR’DAN İSTANBUL ŞENLİĞİ

Karabayır Köyü Derneği İstanbul Şenliği

Ordu Karabayır Derneği son yıllardaki en güzel şenliklerden birisini İstanbul’da gerçekleştirerek, yaz döneminde üyelerine unutulmaz bir gün yaşattı.

ORMESHA-  Hayrettin Toprak: Başkanlığını Hamdi Şahin’in yaptığı Ordu Karabayır Köyü Derneği, yaz mevsimi olmasına rağmen üyelerinin özlemini gidermek için İstanbul Belgrad Ormanları’nda şenlik yaparak gönüllere seslendi.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Mesudiye Dernekler Federasyonu Başkanı Adnan Yılmaz, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt, Alan Derneği Başkanı Fahri Arıgün, Armutkolu Derneği Başkanı Yüksel Şener, Darıca Dernek Başkanı Şenel Yılmaz, Ordu Mesudiye Gazetesi Köşe Yazarı Av. Hatice Özdemir’in de aralarında bulundu çok sayıda misafir ile 500’ü aşkın Karabayırlı’nın katıldığı şenlik coşku içinde geçti.

Farklı yaş gruplarına mensup kişilerin katıldığı şenlikte yarışmalar ve çekilişler ile heyecanlı anlar yaşandı. Ordulu Sanatçı Erkan Tuncer, söylediği türkü ve şarkılarla müzik ziyafeti verirken, horonlarıyla coşkuyu arttırdı.

Dernek Başkanı Hamdi Şahin yaptığı konuşmada şenliğe gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirterek  “çok güzel bir şenlik gerçekleştirdik. Tüm Karabayırlılar burada. Gönlü burada olup mazeretleri nedeniyle gelemeyenlere de selamlarımızı gönderiyoruz. Karabayır güçlü  bir köy, daima el ele vererek birliğimizi ve dayanışmamızı devam ettireceğiz.” dedi.

Yorum Yazın