KARI KOCA OTO TAMİRCİLİĞİ YAPIYOR

Ordu’nun Mesudiye ilçesi Sanayi Sitesinde Seyfettin Özçelik ve Güldeniz Özçelik adlı karı-koca,  birlikte oto tamirciliği yaparak, sadece hayatın  değil çalışma yaşamınında ortak olabileceğinin mesajını vererek örnek oluyorlar

ORMES HA: Ordu’nun Mesudiye İlçesinde Güldeniz ve Seyfettin Özçelik çifti oto tamirciliği yapıyorlar. İşinde büyük usta olarak gösterilen Seyfettin Özçelik’e 13 yıldan beri eşi Güldeniz Hanım da yardım ediyor. Tamire gelen araçların parçalarını söküp takıyor.

Ordu Mesudiye Gazetesi olarak Sanayi Sitesindeki işyerinde ziyaret ettiğimiz Seyfettin Özçelik ziyaretten duyduğunu memnuniyeti belirterek; “ Bu duruma biraz da koşullar sebep oldu. Mesudiye’de çırak ve çalışacak usta bulmak zor. Bu nedenle eşim yardım etmek zorunda kaldı” derken, eşi Güldeniz Özçelik ise yaptığı açıklamada: “Evleneli 40 yıl oldu. Çocuklarımı büyüttükten sonra, çocuklar eğitim ve iş nedeniyle başka şehirlere gittiler. Eşim gün boyu, bazen akşamları da tamirhanede çalıştığı için evde durma yerine onun yanına gitmeye başladım. Önceleri küçük çaplı işlerini yaptım. Hoşuma gitmeye başlayınca her gün gelmeye başladım. Evde boş oturup zaman geçireceğime, bu işi yapmaya başladım. Memnunum. Müşteriler de bu durumdan memnunlar” diyerek hayatın müşterek olduğunu söyledi.

P1210139 Seyfettin ve Güldeniz Özçelik çifti bir aracı tamir ederken

Yorum Yazın