KGF BAŞKANI ERDOĞAN ERİŞEN ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY’I ZİYARET ETTİ “

Erdoğan Erişen

KARADENİZ GAZETECİLER FEDERASYONU (KGF) BAŞKANI ERDOĞAN ERİŞEN ve YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY’I ZİYARET ETTİ

Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin organizasyonunda gerçekleştirilecek “KGF 6. Başkanlar Kurulu Toplantısı” için kente gelen gazetecileri Valilik Makamında kabul eden Doğanay, heyetiyle bir süre sohbet ederek gazetecilere kent hakkında bilgiler verdi.

Vali Doğanay, basının demokrasilerin en önemli unsurlarından birisi olduğunun farkında olduklarını ve bu çerçevede de yer zaman basına mensuplarına yardımcı olmak adına gerekli hassasiyeti gösterdiklerini söyledi.

Doğanay, Artvin’in geleceğini eğitim ve turizm üzerine planlandığını dile getirdi.

Artvin’in, kültürü ve eşsiz doğa güzellikleriyle orta vade de alternatif turizmde Türkiye’nin en önemli merkezlerinden birsi haline geleceğini kaydeden Doğanay, “Şehrimizdeki ulaşım sorunlarını tam anlamıyla çözdüğümüzde inanıyoruz ki bu şehir alternatif turizmin merkezi haline gelecektir. Artvin kara gölleri, biyosfer rezerv alanı, yaylaları, doğası, tarihi yapıları, kültürü, kendine özgü yaşam tarzı ve mimarisiyle alternatif turizmde önemli değerlere sahip bir il.” dedi.

Yorum Yazın