KOMEDYEN İSMAİL BAKİ TUNCER ORDU MESUDİYE GAZETESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Ordulu Komedyen ve Sinema Sanatçısı İsmail Baki Tuncer Ordu Mesudiye Gazetesi’ni ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu

ORMES HA: Ordu Mesudiye ilçesi doğumlu Komedyen İsmail Baki Tuncer’den Gazetemize ziyaret. Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt ile görüşen Sanatçı Tuncer, yıllardır takip ettiği Ordu Mesudiye gazetesini çok başarılı bulduğunu belirterek: “ Gazetemiz diyorum çünkü her Mesudiyeliyi en iyi temsil eden kurum Ordu Mesudiye Gazetesi. Mesudiyelileri kaynaştırıyor, birbirine tanıtıyor, yöremizle olan ya da olmayan bağlarımızı güçlendiriyor. Mesudiyeliler’in sorunlarını dile getiriyor, yöneticileri uyarıyor. Sanatçılarını tanıtıyor, destek veriyor. Daha ne olsun” diyerek, abone olmaktan mutlu olduğunu, herkesin abone olması gerektiğini söyledi.

sefai uzunyurt ile
İsmail Baki Tuncer ve Sefai Uzunyurt

Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt ise, “ Fismail baki tuncer (1) ilmlerini, güldürülerini, televizyon programlarını beğeniyle ve gururla izlediğimiz değerli sanatçımız İsmail Baki Tuncer’in ziyaretinden mutluluk duyduk. Başarılarını artacağına inanıyoruz” diyerek ziyaret için teşekkür etti.

Yorum Yazın