İSTANBUL KORGANLILAR DERNEĞİ YEREL BASINI UNUTMADI

Dernek Başkanlığını Salim Küçük’ün yaptığı İstanbul Korganlılar Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt ve Ordu Yerel Basınını ağırlayarak, bu anlamlı günlerini kutladı

ORMESHA- İstanbul Korganlılar Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ordu Basın Kuruluşları Derneği ve Ordu Yerel Basınını ağırlayarak, bu anlamlı günlerini kutladı. Dernek Başkanı Salim Küçük yaptığı konuşmada  Ordu Basın Kuruluşları Derneği ve Ordu yöresi basın mensuplarını dernek lokallerinde görmekten duydukları memnuniyeti belirtip, dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek;” Derneğimizin mülkü  bizlere aittir. Yani kiracı değiliz. her ay farklı bir konuda paneller ve söyleşiler yapacağız. Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanımız Sefai Uzunyurt’u ve siz saygıdeğer Ordulu basın mensuplarımızı derneğimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. Basınımıza her türlü desteği vereceğiz” diyerek, teşekkür etti.

Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanımız Sefai Uzunyurt ise yaptığı konuşmada basın mensuplarına gösterdikleri ilgi için Başkan Salim Küçük ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek; “Ordu Basın kuruluşları Derneğimiz 2008 yılında kuruldu. Bünyesinde Altaş Tv, TV52, Kanal34 Tv olmak üzere 3 televizyon; Marka-52 Gazetesi, Ünye Haber Gazetesi, Türkiye Manşet Gazetesi, 52 Basın Yayın Dergisi, Yörem 52 Gazetesi, Beykoz Doğuş Haber Gazetesi, İstanbul 1453 Gazetesi, Şişli Gazetesi, Ordu Mesudiye Gazetesi’nden oluşan 9 gazete bulunuyor. Yerel basın zor koşullarda görev yapıyor. yerel basına sahip çıkılması gerekiyor. Yerel basını güçlü olan yöreler toplumlar ileri gidiyor. Televizyonlarımızı ve gazetelerimizi abone olarak ve reklam vererek desteklemek gerekir” diyerek, yerel basına ilgisini gösteren, İstanbul Korganlılar Derneği Başkanı Salim Küçük’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Ordu’nun yöresi turşu kavurması, yaprak sarması, mısır ekmeği, Ordu keki ve baklava ikram edilen basın mensupları gösterilen ilgiden çok memnun kaldılar.

 OBKD Başkanı Sefa Uzunyurt, Altaş TV İstanbul Temsilcisi Murat Doğan, OBKD Yönetim Kurulu Üyeleri Gazeteciler, Raif Çevirme-Türkiye Manşet Gazetesi, Salih Türk- Ordu Mesudiye Gazetesi, Ahmet Özdamar- OBKD Yönetim Kurulu Üyesi, Namık Kemal Tuncer- Ordu Mesudiye Gazetesi, Adnan Aydoğan- Ordu Mesudiye Gazetesi, Altaş TV Kameramanı Yüksel Kocaoğlu,bu güzel organizasyona katılarak Korgan Derneği’nin konukları oldular.

Mazeretleri sebebiyle katılamayan Adil Koçalan (Kanal34 TV), Akın Savaş Düz (Yörem 52), Mehmet Gücükoğlu(TV 52) ve Muhammet Küçüköksüz (Mar-ka52)
Ordulu Basın mensupları, Korgan Dernek Başkanı Salim Küçük’e ve Yönetim Kurulu üyelerine ve Türküleriyle programa renk katan Sanatçı Kenan Küçük’e gösterdikleri konukseverlik için teşekkür ettiler.
#BasınBizim

Yorum Yazın