MESUDİYE BELEDİYESİ KÖYLERE ÜCRETSİZ RAMAZAN PİDESİ DAĞITIYOR

Ordu’nun Mesudiye ilçesi Belediyesi bu yıl ilk kez yeni bir uygulamaya imza attı. Kendi sosyal tesislerinde pişirilmeye başlanan ramazan pidelerini, sırayla 72 köydeki vatandaşlara ücretsiz dağıtmaya başladı.

ORMESHA: Mesudiye Belediyesi kendi sosyal tesislerinde pişirilmeye başlanan ramazan pidelerini, sırayla 72 köydeki vatandaşlara ücretsiz dağıtmaya başladı. Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül yaptığı açıklamada, “Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sokağa çıkamayan vatandaşlarımıza, Mesudiye Belediyesi olarak kendi tesislerimizde üretmeye başladığımız ramazan pidelerimizi, köy köy, kapı kapı dolaşarak dağıtmaya başladık. Pidelerimizle birlikte ayni zamanda maskede dağıtıyoruz.

Vatandaşlarımızın mağdur olmaması ve  rahat etmeleri için biz bütün belediye personelimizle birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Bundan sonra da her türlü sorunlarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Koronavirüs tehlikesinin en kısa zamanda son bulması için, başta Devletimiz olmak üzere resmi kurumlar, tüm vatandaşlarımız tedbirleri almaya, yasaklara uymaya devam etmeliyiz” diyerek, Mesudiye Belediyesi olarak her geçen yıl ve aylarda yeni hizmetler sunacaklarını belirtti.

Yorum Yazın