MESUDİYE DARICABAŞI DERNEK BAŞKANI ŞENEL YILMAZ  TEK BAŞINA 28 KİŞİYİ ABONE YAPTI

Ordu Mesudiye ilçesi Darıcabaşı Köyü Dernek Başkanı Şenel Yılmaz, farklı şehirlerde yaşayan 28 köylüsünü Ordu Mesudiye Gazetesi’ne abone ederek, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne lafla değil, candan destek vereceğini söyleyerek; “27 yıldan beri bizlerin sesini duyuran Ordu Mesudiye Gazetesi’nin ayakta durabilmesi,  özellikle de yerel basınımıza destek verebilmek adına, ben de karınca kararınca  elimden gelen katkıyı sunmak istedim. Köylülerime ve dernek üyelerime abone olmalarını hatırlattığımda bir kişi bile geri çevirmedi. Teklif götürdüğüm herkes hemen abone oldu. Hedefim 100 kişiyi abone yapmak, inşallah Kurban Bayramı sonuna kadar 100 sayısına ulaşacağım” açıklamasında bulundu

ORMESHA: Ordu Mesudiye ilçesi Darıcabaşı Köyü Dernek Başkanı Şenel Yılmaz, farklı şehirlerde yaşayan 28 köylüsünü Ordu Mesudiye Gazetesi’ne abone ederek, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne lafla değil, candan destek vermiş oldu. Başkan Şenel Yılmaz yaptığı açıklamada Ordu Mesudiye Gazetesi’nin yaşayabilmesi; çocuklarımıza Mesudiyelilik aşılanabilmesi için,  her eve Gazetenin girmesi gerekiyor. Her Ordulu kendisini bu konuda görevli olarak düşünmeli. Gurbette büyüyen çocuklarımıza kendi kültürümüzü aşılamakta en büyük paya Ordu Mesudiye Gazetesi sahip. Bu gazete dünyanın 13 ayrı ülkesine gönderiliyor. Postacılar gazeteyi evimize getirdiğinde memleketten mektup gelmiş gibi oluyoruz. Ordu yazısı altında 52 rakamı ve sağ tarafta “Sizin Gazeteniz Mesudiye” yazısı bizi memlekete götürüyor. Ordulu, Mesudiyeli olduğumuzu hatırlatıyor. Çocuklarımızda Mesudiyeliliği farkediyor, tanıyor.

İşte bu nedenle 27 yıldan beri bizlerin sesini duyuran Ordu Mesudiye Gazetesi’nin ayakta durabilmesi,  özellikle de yerel basınımıza destek verebilmek adına, ben de karınca kararınca  elimden gelen katkıyı sunmak istedim. Köylülerime ve dernek üyelerime abone olmalarını hatırlattığımda bir kişi bile geri çevirmedi. teklif götürdüğüm herkes hemen abone oldular. Hedefim 100 kişiyi abone yapmak, inşallah Kurban Bayramı sonuna kadar 100 sayısına ulaşacağım. Mesudiye’de üvey evlat gibi görülen ve hiç anılmayan Darıcabaşı Köyümüzün sesi Ordu Mesudiye Gazetesi’nin haberleriyle artık duyulmaya, tanınmaya başladı. Bizlerde Gazetemize Abone olarak ve reklam vererek destek olacağız” diyerek, diğer köy dernek başkanlarını da köylülerini abone yapmaya davet etti.

Darıcabaşı Dernek Başkanı Şenel Yılmaz, hedefinin en az 100 abone yapmak olduğunu belirtti

İŞTE ŞENEL YILMAZ’IN YAPTIĞI ABONELER
1- AHMET YILMAZ (Muhtar)
2-MUSA ELİKÇİ (MUSTAFAOĞLU).
3-TURGAY DEMİRBİLEK.
4-ZAFER KARAARSLAN.
5-ŞENOL KARAARSLAN (Sakarya)
6- MEHMET BİÇER.
7-CEVAT DEMİRBİLEK.
8-ADEM BİÇER (ZONGULDAK)
9- ERBAY KARAARSLAN.
10- HAMİT BİÇER.
11- KAZIM BİÇER.
12- MEHMET YILMAZ (Sakarya)
13- YASİN YILMAZ.
14-MUSTAFA ÖZTÜRK.
15- ÖZCAN KARAARSLAN.
16- CAFER YILMAZ.
17- EMRAH DEMİRBİLEK – Sakarya
18- CENGİZ POLAT.
19- YENER YILMAZ.
20 -ŞENEL YILMAZ.
21 – EREN BİÇER
22- MURAT BİÇER (Nedimoğlu)
23- KEMAL YILMAZ (Yalova)
24- METİN YILMAZ
25- ŞAKİR KARAKUŞ
26- KEMAL BİÇER- Kartal
27- EROL ERBAŞ
28- FERHAT BİÇER- Biçer Kadife

Yorum Yazın