MESUDİYE KAYMAKAMI BAKKAL, VALİ YAVUZ’A SORUNLARINI ANLATTI

Mesudiye Kaymakamı Cevdet Bakkal, incelemelerde bulunmak üzere ilçeye gelen Ordu Valisi Seddar Yavuz’a Mesudiye’nin tarihçesi, coğrafi yapısı, nüfusu, alt yapı hizmetleri, sosyal yaşamı, kültür-turizm, eğitim, tarım, sağlık, S.Y.D.V. yardımları ve turizm konularında bir brifing sundu

ORMESHA-UFUK YILMAZ: Ordu Valisi Seddar Yavuz beraberinde Ordu Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Albay Tolunay Başer ve bazı il müdürleri ile birlikte incelemelerde bulunmak üzere Mesudiye’ye geldi. Kaymakamlık binası önünde Kaymakam Cevdet Bakkal, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, İlçe Jandarma Komutanı Alper Yılmaz, İlçe Emniyet Amiri Nizamettin Keskin ve resmi kurum amirleri tarafından karşılanandı.

Kaymakam Cevdet Bakkal,  Vali Seddar Yavuz’a ilçenin tarihçesi, coğrafi yapısı, nüfusu, alt yapı hizmetleri, sosyal yaşamı, kültür-turizm, eğitim, tarım, sağlık, S.Y.D.V. yardımları ve turizm konularında bir brifing sundu. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Sayın Valimiz Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ü makamında ziyaret ederek, belediyenin ilçedeki hizmetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aldı.

Vali Seddar Yavuz, Mesudiye Yılmaz Korkmaz Kültür Merkezi’nde ilçe resmi daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, muhtarlar, din görevlileri ve vatandaşların katılımıyla toplantı yaptı. Toplantı sonrasında esnaf ziyaretinde de bulunan Vali Yavuz,  Keyfalan ve Ulugöl yaylalarını,  ilçedeki bazı kamu yatırımlarını, Karadeniz Akdeniz Yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

Yorum Yazın