MESUDİYE KURULTAYI 31. KEZ TOPLANDI

31. Mesudiye Kurultayı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı. Kurultay, tarihinde ilk kez açık havada yapılıyor.  1906 yılında yapımı gerçekleştiren tarihi Hükümet Konağı binasının  şimdiki Mesudiye Meslek Yüksekokulu binasının bahçesinde yapılan etkinliğe

ORMESHA- Ufuk Yılmaz: Kurultayın açılışını Kurultay Yürütme Kurulu Başkanı ve Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül gerçekleştirerek, katılan herkese hoş geldin diyerek, başarı dileğinde bulundu.

Divan başkanlığını Mesudiye Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Demir’in yaptığı kurultay toplantısında açılıştan sonra, oturumun esas konularına geçilerek, Mesudiye ilçesinin sorunları ve çözüm önerileri görüşülmeye devam ediyor.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler,

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler,

Ak Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Basın Konseyi eski başkanı Oktay Ekşi, Mesudiye Kaymakamı M. Emre Canpolat,

Ak Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız,

Mesudiye Kaymakamı İsa Gül, bazı ilçe belediye başkanları, köylerin dernek başkanları, köy muhtarları, köy ihtiyar heyeti üyeleri, köylüler, bazı esnaflar, gurbetten gelen ve ilçede yaşayan vatandaşlar katıldılar.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel,

Kurultayı Ordu Mesudiye Gazetesi’nden Ufuk Yılmaz, Muharrem Sarıgül, Avni Yüzbaşıoğlu, Türkiye Manşet Gazetesi’nden Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkan Yardımcısı Raif Çevirme’nin de aralarında bulunduğu TV52, Altaş TV, ORT TV ile Ordu’da yayınlanan gzete ve televizyonların temsilcisi çok sayı da basın mensupları takip ediyor.

 

Fotoğraflar: Ufuk Yılmaz- Raif Çevirme

Yorum Yazın