MESUDİYE KURULTAYINA KORONA DA ENGEL OLAMIYOR!

Mesudiye İlçe Kurultayı yürüyüşü

30.Mesudiye İlçe Kurultayı’na koronavirüste engel olamadı. Türkiye’ninen eski ilçe kurultayı 4 Temmuz Cumartesi günü Mesudiye Belediyesi Yılmaz Korkmaz Kültür Merkezi’nde yapılacak. Ordu Mesudiye Gazetesi Muharrem Sarıgül, Ufuk Yılmaz, Namık Kemal Tuncer, Fahrettin Kaymaz’dan oluşan  4 temsilcisiyle kurultayı takip edecek.

 

 

 

 

 

 

ORMESHA-Sefai Uzunyurt: 30’uncu Mesudiye İlçe Kurultayı 4 Temmuz Cumartesi günü Mesudiye Belediyesi Yılmaz Korkmaz Kültür Merkezi’nde koronavirüs tedbirlerine uyularak yapılacak.  Cumhuriyet Meydanı’nındaki Atatürk anıtı önünde Mesudiye Kaymakamı Ali Cemal Altınöz, Belediye Başkanı İsa Gül, siyasi parti ilçe başkanları, STK başkanları ve halkın katılımıyla meşale yakımından sonra salona doğru yürüyüş yapılacak.

 

 

 

 

 

 

Açılıştan sonra divan heyeti oluşturulacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra, Kurultay Yürütme Kurulu Başkanı Başkanı İsa Gül’ün açılış konuşmasını gerçekleştirecek, kurultay değerlendirme toplantılarında alınan kararlar okunarak, hatırlatılacak.

 

 

 

 

 

Kısa konuşmaların ardından, asıl toplantının sonbaharda 1. Değerlendirme toplantısında geniş katılımlı olarak yapılacağı belirtilerek, görüşmeler sonlandırılacak.

 

 

 

 

 

 

Daha sonra da kurultay konuşmalarını ve her ayrıntıyı gazeteci gözüyle takip ederek, notlarını alıp, fotoğraflarını çekecekler. Özverili dört çalışma arkadaşımıza teşekkür ediyor, kurultay katılımcılarını selamlıyoruz…

Ordu Mesudiye Gazetesi Temsilcileri Ufuk Yılmaz, Namık Kemal Tuncer, Muharrem Sarıgül, Fahrettin Kaymaz

Ordu Mesudiye Gazetesi Temsilcileri Muharrem Sarıgül, Ufuk Yılmaz, Namık Kemal Tuncer, Fahrettin Kaymaz kurultayı baştan sona kadar her ayrıntısıyla takip edecekler.

Yorum Yazın