MESUDİYE’DE İSA GÜL YÜZDE 70 İLE ÜÇÜNCÜ KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

Mesudiye Belediye Başkanı ve Ak Parti Mesudiye Belediye Başkan Adayı İsa Gül, yaklaşık yüzde 70 oy alarak üçüncü kez başkan seçildi.

 

ORMESHA: Mesudiye Belediye Başkanı ve Ak Parti Mesudiye Belediye Başkan Adayı İsa Gül,  Belediye Başkanlığı Seçimlerinde hedefinin yüzde 70’in üzerinde oy alarak seçilmek olduğunu belirttiğini söyleyerek; “Çok şükür bu hedefimizi gerçekleştirdik.  Nüfusumuz bu yıl 20 binin üzerine çıktı. Gelirimiz artacak. Mesudiye’nin 70 mahallesinin eksikliklerini sona erdireceğiz. Bize güvenen ve farklı kazanmamızı sağlayan halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu dönem daha büyük hizmetler yapacağız. Ustalık dönemimizdeyiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Güler ile birlikte Mesudiye’yi daha çok geliştireceğiz.” diyerek, sadece Ak Partililer’in başkanı değil, tüm Mesudiyeliler’in başkanı olacağını belirtti.

 

Yorumlar

  1. sayın başkan iyi akşamlar ben çavdar çiftlik mahallesindenim bizim mezarlık yolumuz hiç yok mezarlığa hiç araba inemiyor. Mezarlığın alt yanı orman olduğu için cenaze vs olunca mezarlığın üzerine diken veya ot dolduruyoruz yabani hayvanlara karşı. Sayın İbrahim ÜNVER iyi bilir bizim mezarlığın orada ki durumu şimden teşekkür ederiz sağlıcakla kalın.
    Eyüp AKPINAR

Yorum Yazın