MESUDİYE’DE OTOGAZ SATIŞI BAŞLADI

Ordu’nun Mesudiye ilçesinde yaz aylarından başlayarak, dönem dönem devam eden otogaz olmaması nihayet son buldu. Otogaz sistemi bulunan firma yetkilileri; “Tadilat olduğundan dolayı satış yapamadık, tekrardan başladık. Ben bu Mesudiye’ye 2.5 milyon tl para bağladım. Suyun olmadığı benzinliğe sondaj vurup su çıkardım. Büyük şehirlerde olan yıkama sistemlerini Mesudiye’de kurdum. Mesudiye’nin o kadar iş adamı var kim geldi, Mesudiye’ye kim yatırım yaptı?

Kapalı halı saha yaptım, Belediye’den bir ruhsat alamadım. Bunları neden yazmıyorsunuz? Mesudiye’ye yatırım yaparak suç mu işledik?” diyerek, daha önce yapılan habere tepki gösterdiler.

Yaz aylarında meydana gelen gaz sıkıntısının talep çokluğundan ve gaz firmalarının Mesudiye’ye yeterli gaz göndermemesinden kaynaklandığını ifade ettiler.

Sıkıntı yaşanmaması ve kalıcı çözüm için gaz tanklarını onardıklarını, bundan sonra Mesudiye’de otogaz sıkıntısının yaşanmayacağını belirten firma yetkilileri, yatırım yapanları ilçe halkının desteklemesi gerektiğini, bundan sonra bir daha gaz sıkıntısının asla yaşanmayacağını söylediler.

 

 

Yorum Yazın