MESUDİYELİ AYSUN ŞENGÜL CHP ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI 

Aysun Şengül

Ordu Mesudiye ilçesi Türkköyü doğumlu Aysun Şengül, İlçe binasında kalabalık katılımlı toplantı ile CHP Ümraniye Belediye Başkan Aday Adaylığı basın açıklamasında bulundu.

ORMESHA: Daha önce CHP Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Aysun Şengül’ün basın açıklamasına, Ümraniye yerel basını, Ordu Mesudiye Gazetesi, partililer ve Ordu Mesudiyeli hemşerileri katılarak takip ettiler.
Basın açıklamasına davetli olan Ordu Mesudiye Gazetesi’ni Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt ve Emel Güven Dalgıç temsil ederek, başarı dileğinde bulundular.

Başkan Adayı Aysun Şengül katılan herkese teşekkür ederek

; “Değerli örgüt emekçilerimiz, sayın ilçe başkanım, yönetim kurulu üyelerimiz, kıymetli ailem, arkadaşlarım, sevgili Ümraniyeliler ve basın mensupları hoş geldiniz.
Bugün benim için çok önemli bir gün. Beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.
Bir çoğunuz beni partimizin ilçe örgütünde ve yönetiminde yaptığım çalışmalar ile tanıyorsunuz. Bugün de CHP Ümraniye İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı olarak karşınıza çıkıyorum.

(Soldan sağa doğru) Emel Güven Dalgıç, Aysun Şengül, Sefai Uzunyurt

Ümraniye’de bulunan tüm yurttaşlarımızı kucaklamak ve yüzlerini güldürmek için yola çıktım.
CHP mahalle yönetimlerinde muhakkak bir kadın başkan olmasını özellikle istedik.
Yurttaşlar arasında sınıfsal konum, kan bağı, cinsiyet, yaş, din veya inanca dayalı hiçbir ayrımcılığa izin vermeyerek yerel yönetimleri eşitlik idealinin yaygınlaşma alanları haline getirerek vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz” dedi.

NOT: HANGİ PARTİDEN OLURSA OLSUN BAŞKAN ADAY ADAYI OLAN ORDULU ve MESUDİYELİLER, HABER VERİRLERSE HABERLERİ YAPILACAKTIR.

Yorum Yazın