MESUDİYELİ BİLGİN ASAR CHP BEYKOZ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ATANDI

Ordu Mesudiye ilçesine bağlı Güzle (Eski adı Lağus) Köyü’nden Metin Asar’ın oğlu Bilgin Asar, CHP Beykoz Bilişimden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevine seçildi.

ORMESHA: Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz 37. İlçe Olağan Kongresi’nde Aydın Düzgün başkanlığındaki listede yer alarak ilçe yönetime seçilen Mesudiye Güzle Köyü’nden Bilgin Asar, daha sonra Bilişimden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak atandı.
Memleket Ordu Mesudiye Güzle Köyü olmasına rağmen, babası Metin Asar’ın işi nedeniyle Beykoz Çubuklu’da doğan Bilgin Asar, gerek Çubuklu ve Beykoz, gerekse Ordu ve Mesudiye ile ilgili sorunlarla yakından ilgilenip destek vererek toplumsal faaliyetlerin içinde yer almasının yanı sıra bilim ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden bir isim.

Ordu Mesudiye Gazetesi’ne özel açıklamada bulunan Başkan Yardımcısı Asar; “Dünyada ve Ülkemizde koronavirüs  tehditi nedeniyle zor günler yaşanmakta. En kısa zamanda, en az can kaybıyla bu olayın bitmesini diliyorum. Ancak yaşam durmuyor devam ediyor. İstanbul ve Beykoz’da işlerini kaybeden, ailelerine hiç bir maddi kaynak girmeyen aileler var. Başkanımız Aydın Düzgün’ün önderliğinde bütün mahallelerimizi taradık. İşini kaybetmiş, zor duruma düşmüş ya da yardım edecek kimsesi olmayan Beykozlular’ı tespit ettik. Onlara bir nebzede olsa yardımcı olmak için gıda yardımı ve ihtiyaçları olan diğer konularda yardım ettik. Bundan sonrada desteğimizi ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Babam çocukluğumdan beri Ordu Mesudiye Gazetesi’ne abone. Adeta bu gazeteyi okuyarak büyüdük. Gazetemiz aracılığıyla Ordulu ve Mesudiyeli hemşerilerimize saygılarımı ve selamlarımı gönderiyorum” diyerek, kendisine güvenen,  bu bu göreve seçen parti üyeleri ve yöneticilerine teşekkür etti.

Yorum Yazın