MESUDİYELİLER VAKFI ESKİ BAŞKANLARI BULUŞTURDU  

Mesudiyeliler Vakfı Başkanı Ahmet Ali Şengönül birçok kurumda görülmeyecek bir uygulama yaparak, kendisinden önce görev yapmış  eski başkanlara yemek vererek bir masa etrafında buluşturdu

ORMESHA: Başkanlığını Ahmet Ali Şengönül’ün yaptığı Mesudiyeliler Vakfıı, 2018-2020 eğitim ve öğretim yılında verilecek burslar için başvuruları kabul etmeye başladı. Yaklaşık 300 öğrenciye karşılıksız eğitim bursu veren Mesudiyeliler Vakfı, burs katkılarını Mesudiyeli İş insanları ve başka yörelere mensup hayırsever vatandaşlardan aldığı ekonomik desteklerle veriyor.

Başkan Ahmet Ali Şengönül birçok kurumda görülmeyecek bir uygulama yaparak kendisinden önce görev yapmış  eski başkanlara yemek vererek bir masa etrafında buluşturdu.

Yemeğe Kurucu Başkan Yaşar Celep ile birlikte Onursal Başkan Op. Dr. Aydın Özgül, eski başkanlar Sami Bektaş, Diş Hekimi Muhittin Aksu,  Fazlı Coşkun, Engin Aydoğan ile birlikte mevcut yönetim kurulu ve dönem başkanı Ahmet Ali Şengönül  katıldılar. Tüm başkanlar yaptıkları açıklamada, Ahmet Ali Şengönül’e teşekkür ederken, Mesudiyeliler Vakfı’nın bu uygulamasıyla diğer STK’lara da örnek olduğu belirtildi. Başkan Şengönül, yapılan olumlu konuşmalara teşekkür ederek, her yıl tekrar edeceklerini belirtti.

Yorum Yazın