MESUDİYESPOR FIRTINA GİBİ ESİYOR

İstanbul 1. Amatör Lig 18. Grupta  mücadele eden Mesudiyespor sezona flaş transferli kadrosuyla başlayıp önüne geleni devirerek, rakiplerinin korkulu rüyası oldu. Tüm maçlarını galibiyetle  sonuçlandıran Mesudiyespor, gözünü şimdiden Bölgesel Amatör Lig’e çevirdi

ORMESHA- Adnan Aydoğan: İstanbul Amatör Lig’de Mesudiyespor fırtınası esiyor. 18. Grupta tüm maçlarını kazanarak rakiplerinin korkulu rüyası olan Mesudiyespor’da hedef Bölgesel Amatör Lig olarak belirlendi. Özat Özsoy’un Başkanlığa gelmesiyle birlikte yükselişe geçen Mesudiyespor, geçen sezon 2. Amatör Lig’de şampiyon olarak 1. Amatör Lig’e yükselmişti. Güçlü maddi destek bulan Mesudiyespor yöneticileri, Amatör lig’in en yetenekli futbolcularını kadrosuna katarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yapılan flaş transferler birbiriyle uyum sağlayınca başarı da beraberinde gelmeye başladı. Mesudiyespor, 18. Gruptaki tüm karşılaşmalarını galibiyetle kazanarak hem liderliği ele geçirdi hem de İstanbul kamuoyunun adından söz ettiği en gözde takım haline geldi.

Başkan Özat Özsoy yaptığı açıklamada başarılarının tesadüf olmadığını çok titiz bir çalışmanın ve planlamanın ürünü olduğunu söyleyerek, “ İstanbul2un her tarafında taraftarımız ve maddi destek olan derneklerimiz var. Artık maddi sıkıntımız yok. Çok iyi transferler yaptık ve hepsinden de iyi sonuçlar aldık. Allah’tan bir keder olmazsa sezon sonunda şampiyon olacağız. Biz şimdiden gelecek sezon mücadele edeceğimiz Bölgesel Amatör Lig’e hazırlık yapıyoruz. Bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz” diyerek, Mesudiye adının bundan sonra çok daha iyi duyulacağını söyledi.

Yorum Yazın