MESUDİYESPOR TARAFTARLARI SAHALARINA TRİBÜN YAPILMASINI İSTİYOR

Ordu 2. Amatör Küme A – Gurubunda mücadele eden ve şu an 2 puan farkla lider durumda olan Mesudiyespor’un maçlarını yaptığı sahasının tribünü yok. Seyirciler maçları ayakta izlemek zorunda kaldığı için, en kısa zamanda seyirci tribünü yapılmasını istiyorlar.

 

ORMESHA: Ordu 2. Amatör Küme takımlarından Mesudiyespor’un Stadının seyirci tribününün olmaması tepki çekmeye devam ediyor. Mesudiyespor taraftarları adına bir açıklamada bulunan Sinan Tuncer; “Değerli Büyüklerim , Sayın Başkanlarım , Gençler Üzerine Düşeni Yapıyorlar, Zirveye Yerleştiler Çok Şükür Gayette İyi Gidiyorlar.

Bizde Mesudiyeliler Olarak En Azından Kendi Sahamızda Olan Maçlarda TRİBÜNLERİ Doldurmak İstiyoruz. Biliyoruz Mesudiye Belediyesi Sayın İsa Gül Başkanımız Fazlasıyla Desteğini Veriyor Zaten . Fakat Lütfen Son Bir Kez Daha Bi El Atın Şu İşe! Bu Stadın Etrafına BİR TRİBÜN YAPIN! İlçemizin Yakaladığı Bu Birlik Beraberlik Havası Bozulmasın , Çocuklarımız, Gençlerimiz Spora Daha Fazla Heves Edip Bağlansın” diyerek, destek vereceklere şimdiden teşekkür etti.

Yorum Yazın