MHP ORDU’YA, MESUDİYELİ ASENA

Mesudiyeli emekli banka yöneticisi ve Fizik Mühendisi Aynur Tırnova (Ercan), MHP’den Ordu Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu
ORMESHA: Mesudiye Köşe Mahallesinden Burhanettin Ercan ve Topçam beldesinden Katibe Ercan’ın kızı olan emekli banka yöneticisi Aynur Tırnova (Ercan), MHP’den Ordu Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. Daha önce babası Burhanettin Ercan’da MHP Topçam Belediye Başkan Adayı olarak MHP’de siyaset yapmış olan Aynur Tırnova’nın Milletvekili Aday Adayı olması Mesudiyeli hemşerileri arasında sevinçle karşılandı.
Ordu Mesudiye Gazetesi’ne bir açıklama yapan Aynur Tırnova, yıllarce banka yöneticisi olarak hizmet ettiğini, artık gönülden bağlı olduğu MHP’de siyaset yaparak Ülkesine hizmet etmek istediğini belirterek: “Bir polis memurunun altı çocuğundan ortancasıyım. Bir memur maaşıyla 6 çocuğunu üniversite okutup faydalı evlatlar yetiştiren Babama ve Anneme şükranlarımı sunuyorum. 31 yıl çalıştığım banka yöneticiliğinden emekli oldum. Evliyim .Eşim Mimar. 2 çocuğum var . Oğlum iç mimar Başkent Ünviversitesi mezunu.Kızımda Bilkent Ünv.İşletme mezunu. Gönülden bağlı olduğum Partim MHP’den memleketim Ordu’dan Milletvekilliği Aday Adayıyım.
Rahmetli Babam Burhaneddin ERCAN da Topçam Beldesinden MHP den Belediye Başkan adayı olarak hizmetler vermişti. Ben kızı olarak gönülden bağlı olduğumuz partimizde Ordu milletvekili olarak hizmete devam etmek, memleketime faydalı olmak azmindeyim, kararlıyım.
Çok Çalışmak ve başarmak üzere yola çıktım. Allah yardımcımız olsun. Memleketimi ve insanlarını çok seviyorum. Onlara hizmet etmek içinde oylarını ve desteklerini
bekliyorum.” diyerek, MHP’nin Türkiye’nin güvencesi olduğunu söyledi.
Ordu Mesudiye Gazetesi olarak kutluyor, başarılar diliyoruz
IMG-20150910-WA0002 IMG-20150910-WA0000

Yorum Yazın