MUSTAFA KEMAL POYRAZ İYİ PARTİ ULUBEY KURUCU İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Mustafa Kemal Poyraz İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Ulubey İlçe Teşkilatını kurmak üzere kurucu başkan olarak atandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

ORMESHA: İYİ Parti Ulubey İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Kemal Poyraz, bugün İYİ Parti Ordu İl binasında basın açıklaması yaparak, kurucular kurulunu ve amaçlarını açıklayacak.

Atamanın gerçekleşmesi üzerine ilk açıklamasını yapan Mustafa Kemal Poyraz; “Soyadım ATATÜRK olmasa da adım MUSTAFA KEMAL. Yaşımızın kemale erdiği şu günlere kadar adımıza layık olmaya çalıştık. Mustafa Kemal’in olduğu her yerde hırs vardır, heyecan vardır, rekabet vardır hepsinden önemlisi başarı vardır. Mustafa Kemal’in olacağı Ulubey’de bu saydıklarım bundan sonra da olacaktır. Mustafa Kemal’in olduğu yerde dövüş, kavga asla olmayacaktır. Bir ilçe başkanı olarak başta belediye başkanımız olmak kaydıyla diğer ilçe başkanlarımla birlikte Ulubey meydanların kol kola gezmedikten sonra, birbirimizin çayını kahvesini içmedikten sonra kendimi asla başarılı bulmayacağımı buradan bildirmek isterim.

Mustafa Kemal Poyraz Ulubey’deki fındık bahçesinde

İşte benim asıl özlemim isimlerini saydığım genel başkanlar gibi Ulubey ilçemizde bu güzellikleri yaşamak ve yaşatmak için başkan oldum. Bu süreçte gerek telefon, gerekse sosyal medya üzerinden şahsıma olan güvenlerini dile getiren tüm dostlarıma binlerce kez teşekkür ederim.” dedi.

Yorum Yazın