MUSTAFA ŞAHİNYILMAZ YENİDEN PENDİKSPOR BAŞKANI SEÇİLDİ

Ordu Mesudiyeli İş İnsanı Mustafa Şahinyılmaz, TFF 2.lig’te mücadele eden Pendikspor  olağan kongresinde yeniden Pendikspor Başkanı seçilerek güven tazeledi.

Başkan Mustafa Şahinyılmaz
ORMESHA: Ordu Mesudiyeli İş İnsanı Mustafa Şahinyılmaz, olağan kongrede yeniden Pendikspor Başkanı seçilerek güven tazeledi. Kongreye; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Kızılay Şube Başkanı Nurettin Beşinci ile birlikte geçmişten bugüne Pendikspor’da başkanlık yapmış bir çok isim kongrede yer aldı. Kongrenin divan başkanlığını ise Bülent Aydın yaptı. 

Başkan Şahinyılmaz yaptığı açıklama da “Bugün gerçekleştirdiğimiz olağanüstü kongremize tatilini yarım bırakıp şehir dışından gelen, yoğunluklarının arasında işini ikinci plana bırakıp katılan tüm genel kurul üyelerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim.
Kongremizin sonunda bize verdiğiniz destek ve yetkinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu bilinçle bundan sonraki süreçleri titizlikle yöneteceğimizden emin olabilirsiniz. Kongre öncesi ve kongre günü dahil her platformda endişelerini saygı çerçevesinde dile getiren Hakim Seven dostumuzunda hassasiyetlerini dikkate alacağımızı belirtmek isterim.
Bugünden itibaren çalışmalarımızı hızlandırarak, kalan 4-5 transferimizi tamamlayıp, şampiyonluk rotamızı çizerken yekvücut olmamız gerektiğini belirtmek isterim. Yaşanan süreçte her iki taraftanda kırılanlar olabilir lakin şampiyonluk istiyorsak tek yürek olmamız, ilçemizi birlikte kırmızı beyaza boyamamız gerekmektedir.
Pendikspor Hepimizin.” Diyerek teşekkür etti.
Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin olağan kongre öncesi kısa konuşma yaparak Pendikspor’un hak ettiği yerde olması gerektiğinin altını çizdir. Cin, Tuzlaspor başta olmak üzere Anadolu yakasında bir çok spor kulüplerinin başarılı grafik çizdiğini belirterek, Pendik’e verilen desteğe ve alt yapıya rağmen bir türlü istenilen başarının gelmediğini ve bundan sonraki süreçte Pendik’in yatırımlarıyla anılmak yerine Pendikspor’un başarısıyla anılan bir ilçe olarak görmek istediğini söyledi.2020-2021 YÖNETİM KURULU

Mustafa ŞAHİNYILMAZ

Abdullah ÇAKIR

Ali ASLANKILIÇ

Atakan YÜCE

Aytaç ODABAŞ

Ertan YURTSEVEN

Hasan YILDIRIM

Hüseyin BAYRAM

İsmail KANSU

Kadir KARAKOÇ

Kenan İLTEN

Mehmet BÜLBÜL

Murat ÖZDEMİR

Özcan ÖFEKLER

Recep YEŞİLYURT

Serkan ÖZER

Ümit ÇİNDİR

Yunus ŞAHİN

Yüksel ÖZÇAM

 

DİSİPLİN KURULU

Bülent AYDIN

Özcan ZORLU

M.Zaid KIROĞLU

Eyüp ÇAKMAK

Akın BÖBÜR

 

DENETLEME KURULU

Eyyüp GÜLEL

Burhanettin YAMAN

Selahattin KISKAÇ

 

 

 

Yorum Yazın