MUSTAFA SARIGÜL, “YENİ DÖNEMDE ORDULULAR YÖNETİMDE AĞIRLIKLI OLACAK”

Şişli’nin efsane belediye başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul’da Ordulular’a kahvaltı vererek, bugünlere gelmesinde Ordulular’ın çok önemli bir yeri olduğunu belirterek,, “Maymun oynarken, çorba kaynarken herkes sizinle olur, tersinde vefasızlık başlar. Ama Ordulular beni hiç terketmedi. Yeni dönemde belediyenin yönetiminde Ordulular’ın ağırlığı artacak” diyerek, seçimlerde DSP’den belediye başkan adayı olacağını belirtti.

ORMESHA- N. Kemal Tuncer: CHP’nin kendisini aday göstermemesi üzerine istifa ederek, DSP’den aday olacağını söyleyen Mustafa Sarıgül, ““Maymun oynarken, çorba kaynarken herkes sizinle olur, tersinde vefasızlık başlar. Ama Ordulular beni hiç terketmedi. Yeni dönemde belediyenin yönetiminde Ordulular’ın ağırlığı artacak” dedi

Çok sayıda Ordu ve Mesudiye derneklerinin başkanları, yöneticileri katıldığı kahvaltı programı Kemerburgaz Dağevi Tesislerinde gerçekleşti. Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli Belediyesine talip olduğunu açıklayarak, Ordulular’dan  destek istedi. Mesudiyeliler tarafından da iyi tanınan ve bilinen Sarıgül, seçildiği taktirde Şişli Halkının refahı için çalışacağını belirterek, 24 saat hizmette olacağını belirtti.

Ordulular ile Mesudiyeliler’i, 1974 Yılından beri tanıştığını dile getiren Sarıgül, bu günkü toplantıda birbirinden değerli Mesudiyelileri, Orduluları görmekten çok mutluluk duyduğunu ifade etti. Ordulu ve Şişlililer ve Mustafa Sarıgül’ü sevenler, yanında olacaklarını, destekleyecekleri belirtiler.  Daha sonra Meclis Üyesi Halil Çakır, OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, Mesudiye Dernek Başkanı Salih Erol ve 52 Tv. Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay söz alarak görüşlerini sundular.

Yorum Yazın