ÖLÜM MECLİS ÜYESİ ÇETİN ERİÇOK’A YAKIŞMADI

Ordu’nun Mesudiye ilçesi Belediyesi’nde meclis üyesi olarak görev yapan, efendi kişiliğiyle herkesin takdirini kazanan, Ordu Mesudiye Gazetesi eski Yeşilce Temsilcisi Çetin Eriçok, bilinmeyen bir nedenle yaşamına son vererek, geride acılı bir eş ve bir evladını bıraktı.

Çetin Eriçok, herkesi ağlattı

ORMESHA-Ufuk Yılmaz: Mesudiye Belediyesi’nde Ak Parti’den meclis üyesi olarak görev yapan, ayni zamanda bir dönem Ordu Mesudiye Gazetesi Yeşilce Temsilciliğini üstlenen Çetin Eriçok, bilinmeyen bir nedenle yaşamına son  vermesi başta Yeşilce beldesi olmak üzere bütün Mesudiye’yi ve Mesudiye Belediyesi çalışanlarını yasa boğdu.

Demli Çeyevi, Ordu Mesudiye Gazetesi Yeşilce Temsilciliği olarakta görev yapıyor

Mesudiye ilçesini kuran iki aileden birisi olan Serdaroğulları sülalesinden Osmanlı Mebusan Meclisi Mebusu Serdaroğlu Mustafa Bey ile Yeşilce Demli Çayevi’nin sahibi 9 Lakaplı Temel Eriçok’un da torunu oluyordu.

Trabzon Adli Tıp Kurumuna otopsi için gönderilen Çetin Eriçok’un cenazesi Mesudiye Kaymakamı M. Emre Canpolat, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Ak Parti İlçe Başkanı Aydın Gündoğdu, CHP İlçe Başkanı Adem Çolak, MHP İlçe Başkanı Hasan Açıkgöz, İYİ Parti İlçe Başkanı Hamit Genç, Ordu Mesudiye GazetesiTemsilcileri Muharrem Sarıgül ve Ufuk Yılmaz, belediye meclis üyeleri, muhtarlar , Ankara ve İstanbul Yeşilce dernek yöneticileri ve çok sayıda vatandaşın katılmasıyla Yeşilce Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

Ordu Mesudiye Gazetesi’nin eski Yeşilce Temsilcisi olup, efendi kişiliğiyle tanınan genç meclis üyesi Çetin Eriçok, evli ve bir çocuk babasıydı.

Ordu Mesudiye Gazetesi olarak genç yaşta yaşamını yitiren eski çalışma arkadaşımız Çetin Eriçok’a Allah’tan rahmet, başta eşi ve çocuğu olmak üzere, aile üyeleri ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 

Yorum Yazın